Jsme lídrem v oblasti dodávek prémiových laků, příslušenství a vybavení do autoopravárenství a průmyslu v České a Slovenské republice. Pro další akceleraci našeho obchodu a služeb hledáme posily do našeho týmu.

Obchodní zástupce Autoopravárenství - junior (Morava)

Pro další akceleraci našeho obchodu a služeb hledáme týmového hráče a kolegu na pozici obchodní zástupce pro divizi Autoopravárenství - oblast Morava. Dlouholeté obchodní zkušenosti nejsou podmínkou, hledáme kolegu s prokazatelným zájmem a nadšením pro automobilové prostředí.

Náplň práce:

  • obchodní podpora svěřených zákazníků a rozvoj spolupráce s nimi
  • zaměření na produkty autokosmetiky/autochemie Flowey
  • úzká spolupráce s dalšími obchodními zástupci v týmu
  • rozšiřování možností spolupráce v dalších segmentech
  • prezentace nových produktů, předváděcí akce u zákazníků
  • vyhledávání nových zákazníků - akvizice
  • sledování práce konkurence v daném regionu

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • komunikativnost, flexibilitu a samostatnost
  • ochotu učit se novým věcem a zodpovědnost
  • aktivní, inovativní a profesionální přístup
  • uživatelskou znalost PC - MS Office aj.
  • řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • mzda dohodou + motivační složka
  • k výkonu práce: notebook, mobilní telefon, automobil i k soukromému užívání
  • ostatní benefity: stravenkový paušál, pitný režim, Kafetérie, 13. plat, dovolená 5 týdnů, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce, moderní a přátelské prostředí.

Společnost
SERVIND s.r.o.
Adresa
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Auto - moto, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Regionalní obchodní manažer, Prodejce vozů, Vedoucí servisu, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.