Co vás čeká

Junior Online Marketing Specialista ve spolupráci s Digital manažerem je zodpovědný za přípravu komunikace E-CRM, emailing, plánování a spravování komunikace na sociálních médiích. Také bude zodpovědný za nastavení affiliate programu, bude v úzké spolupráci s externími agenturami, centrálou ve Francii a našimi zákazníky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* zájem o online a digitální prostředí (orientace v nových trendech, znalost konkurenčního prostředí)

* znalost a pracovní zkušenost min. 1 rok v daném odvětví

* diplomatické vystupování

* proaktivní přístup

* vášeň o Beauty prostředí

* orientaci na zákazníka

* Angličtinu i Češtinu na velmi dobré úrovni

* Pack office: Microsoft Office, Internet, Photoshop

Co vám můžeme nabídnout

* nové trendy, skvělý kolektiv a velmi zajímavou práci

* Sephora prostředí se všemi výhodami

* školení a rozvoj

* samostatnost a flexibilitu

Společnost
Sephora s.r.o.
Adresa
Rybná 682/14, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sephora s.r.o., Dana Hricišin