POPIS POZICE

* denní správa produktů v kategorii Make-up v souladu s guidelines Sephora

* management všech značek v rámci této kategorie, kontakt s prodejci a dodavateli

* příprava marketingových a animačních plánů ve spolupráci s marketingovým oddělením, dohled nad jejich implementací a realizaci

* příprava soutěží ve spolupráci s jednotlivými značkami

* implementace nových produktů

* denní analýza KPI ukazatelů

* správa a update databáze

* příprava analýz a reportů

* správa a řízení objednávek - nové značky/produkty a jejich animace

* merchandising jednotlivých značek

POŽADAVKY

* pozitivní vztah k beauty sektoru a především kategorii make-up

* dobrou orientaci ve značkách v oblasti Make-up, znalost aktuálních trendů

* velmi dobré analytické schopnosti

* reprezentativní, diplomatické vystupování a smysl pro vyjednávání

* vztah a zkušenosti s merchandisingem

* umět pracovat jak samostatně tak i v týmu

* angličtinu na velmi dobré úrovni - denní komunikace v písemné i slovní formě

* znalost Microsoft Office, zejména excel, znalost SAP je výhodou

* zodpovědnost a proaktivní přístup

* dobrou organizaci práce

NABÍDKA

* super pracovní prostředí v sektoru beauty

* možnost být u launchování nových značek na trhu a účast na doprovodných eventech a akcích

* flexibilita pracovní doby, home office

* různorodá pracovní náplň

* skvělý balíček benefitů

* seberozvoj a vzdělávání

Společnost
Sephora s.r.o.
Adresa
Rybná 693/20, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Project Manager, Product Specialist, Category Manager, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sephora s.r.o., Dana Hricišin