Sephora s.r.o.

Společnost Sephora s.r.o. je jedním z největších distribučních řetězců kosmetických produktů v Evropě. Byla založena ve Francii v roce 1969 a od roku 1997 je součástí skupiny LVMH, což je největší skupina obchodující s luxusním zbožím na světě. Přidej se k nám a staň se součástí beauty komunity, která vede revoluci krásy v České republice!

Jak se nám daří?

NA SVĚTĚ
PRODEJEN V ČR
SPOKOJENÝCH ZAMĚSTNANCŮ

Proč k nám?

♡ Náš příběh se píše už skoro 50 let!

Sephora už od svého vzniku v roce 1969 neustále vynalézá, inovuje a udává směr novým trendům v oblasti Beauty, díky čemuž je leaderem na tomto poli.


♡ Sephora DNA

• Sephora, to je nejširší nabídka produktů na světě! Naše energické prostředí dělá zákaznice šťastnými nejen na prodejnách, ale i online.

• Sephora je škola hrou. Náš tým pracuje s vizí stejného cíle: v našich parfumeriích se zákazníci dozvídají vše o kráse a trendech. A ještě se u toho baví.

• Sephora je hřiště krásy. Proto si v našich prodejnách mohou zákazníci svobodně hrát. Testovat, zkoušet, experimentovat. Prostě si užívat krásu.

• Sephora je cesta plná dobrodružství a zážitků. Neustále posouváme hranice ve vnímání krásy a dáváme prostor individualitě.

Video

Přidej se k nám!

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

Office manager SEPHORA

Sephora s.r.o.
Adresa Praha – Staré Město
Datum vystavení11. února

Specialista / Zástupce vedoucí prodejny - Pardubice

Sephora s.r.o.
Adresa Pardubice – Zelené Předměstí
Datum vystavení10. února

Supply Chain Junior Specialist

Sephora s.r.o.
Adresa Praha – Staré Město
Datum vystavení10. února

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.