Jsme dynamicky rozvíjející se firma s mnohaletými zkušenostmi a zázemím významné nadnárodní skupiny Senior plc. V naší olomoucké pobočce jsou procesní a výrobní aktivity převážně zaměřeny na automobilový průmysl. Jedná se o konstrukci, výrobu a prodej trubek z nerezové oceli pro olejové mazací systémy turbodmychadel naftových a benzínových motorů, ocelových trubek do chladících systémů motorů a trubek pro vedení a ovládání střešních oken osobních automobilů. Další výrobní program pak tvoří trubkové systémy pro energetický průmysl.

Strategický nákupčí

Náplň práce:

• Podílí se na dojednávání cen a obchodních podmínek pro nakupované díly, služby, režijní materiál a výrobní zařízení.
• Zajišťuje cenové poptávky a analýzy cenových nabídek.
• Připravuje smlouvy s dodavateli.
• Podílí se na hodnocení a auditech dodavatelů.
• Hledá a zajišťuje úspory v nákupu.
• Podílí se z hlediska nákupu na změnových řízeních, neustálém zlepšování, nábězích nových projektů, reklamacích dodavatelů a externích auditech.
• Zajišťuje přenášení specifických požadavků zákazníků na dodavatele a vzorování nových dílů.
• Úzce spolupracuje s výrobními technology, konstruktéry, obchodním oddělením a logistikou.
• Reportuje Řediteli nákupu a logistiky.

Očekáváme:

• VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru.
• Nutná znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou.
• Praxi v oblasti technického nákupu.
• Základní orientaci v technických výkresech.
• Pokročilá znalost PC (MS Office, ERP).
• Velmi dobré vyjednávací a analytické schopnosti.
• Řidičský průkaz třídy B.
• Odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

• Zajímavou, odpovědnou a motivující práci se zázemím silné nadnárodní společnosti.
• Příjemné pracovní prostředí a etickou firemní kulturu.
• Odpovídající finanční ohodnocení.
• Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba 7,5 hod/denně, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odborné a jazykové vzdělávání, společenské a sportovní akce atd.).

Požadovaný nástup: únor 2021 (příp. dohodou)

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala a láká Vás práce pro společnost pratřící mezi top zaměstnavatele regionu, zašlete nám svůj životopis.

Společnost
Senior Flexonics Czech s.r.o.
Adresa
Průmyslová 733/9, Olomouc – Holice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Nákupčí, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Senior Flexonics Czech s.r.o., Blanka Čechová
Průmyslová 733/9, 77900 Olomouc – Holice, Česká republika
585 151 177, 585 151 182