Senior Flexonics Czech s.r.o.

Senior Flexonics Czech s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny Senior plc, která má v současné době 33 poboček v 14 zemích (USA, Kanada, Mexiko, Brazílie, Jižní Afrika, Indie, Nizozemí, Francie, Německo, Česká republika, Velká Británie, Thajsko, Malajsie a Čína) a zaměstnává přes 7400 zaměstnanců.

Jak se nám daří?

milionů Kč zisk za poslední rok
rok založení
počet zaměstnanců

Proč k nám?

Jsme výrobní společností zabývající se návrhem, výrobou a prodejem komponentů a trubkových systémů z hliníku, nízkouhlíkové a nerezové oceli. Naše výrobky jsou určeny do olejových, klimatizačních, střešních, chladicích, vzduchových systémů pro automobilový a energetický průmysl.


Proč k nám?

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, dotované stravování, příspěvek na penzijní pojištění, odměny za pracovní jubilea, ozdravný program - vitamínové balíčky, bezplatné očkování proti chřipce, odborné a jazykové vzdělávání, celofiremní akce, zvýhodněné tarify mobilního operátora atd.)

Historie firmy

Základní kámen společnosti Senior Flexonics Czech s. r. o. se sídlem v Olomouci byl položen 23. března 2001, i když v té době ještě společnost vystupovala na trhu pod jménem Senior Automotive Czech s. r. o. Výroba byla započata v červenci 2001.

Medailové umístění v soutěži Zaměstnavatel regionu 2019

Naše společnost získala 3. místo v prestižní soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2019. Patřit opakovaně mezi TOP zaměstnavatele v regionu vnímáme jako velký úspěch. Bez našich zaměstnanců by to ale rozhodně nešlo, takže především oni si zaslouží velké díky.

Benefity

5 týdnů dovolené

Dotované stravování

Ozdravný program

Sportovní a společenské akce

Vánoční dárky

Zvýhodněné tarify mobilního operátora

Příspěvek na penzijní připojištění

Věrnostní a jubilejní odměny

Jazykové a odborné kurzy

Video

S kým budete pracovat?

Martin – foto
Martin
Business Development Director

Společnost Senior Flexonics bych doporučil, protože se jedná o velkou, silnou, stabilní, mezinárodní společnost a navíc je tady příležitost pro každého zaměstnance uplatnit své schopnosti, realizovat své pracovní představy a sny.

Dita – foto
Dita
Finanční a rozpočtový analytik

Ve své práci si cením především přátelského přístupu kolegů. S úsměvem a ochotou pomoci se lépe čelí novým úkolům, o které díky dynamickému růstu společnosti není nouze. Firma dokáže rozpoznat talent a potenciál jednotlivců a umožní jim karierní růst i v rámci jiných oddělení.

Eva – foto
Eva
Operátor - vedoucí skupiny

V zaměstnání pro mě vždy byl důležitý kolektiv a dobré pracovní vztahy s kolegy i nadřízenými, což jsem tady našla. Vyhovuje mi, že na svém pracovišti střídám různé činnosti a tím je pro mě práce pestrá a zajímavá.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme