Semperflex Optimit s.r.o. v Odrách je jedním z největších výrobců průmyslových a hydraulických hadic na světě. Od roku 1998 je členem nadnárodní skupiny Semperit.

Strojní inženýr/ inženýrka

Hledáte kreativní pracovní uplatnění v nadnárodní společnosti ?

1. Požadavky na kandidáta

- VŠ vzdělání obor strojní, popř. materiálové inženýrství
- Znalost AJ slovem i písmem ( B2)
- PC uživatelská znalost (MS Office, AutoCAD, MS Project)
- Přirozená autorita
- Samostatnost a zodpovědnost, tvůrčí myšlení
- Praxe v oblasti řízení projektů zaměřených na strojní údržbu
- Schopnost týmové spolupráce

- ŘP sk.B

2.Rámcová pracovní náplň a zodpovědnosti

 spolupracuje na zajištění provozuschopnosti technologických zařízení
 podílí se na zajišťování oprav a rekonstrukce strojního zařízení
 zpracovává specifikace na opravy, specifikace nových strojních a technologických zařízení
 specifikuje a zajišťuje nabídky na náhradní díly
 zajišťuje technickou dokumentaci strojní pro opravy, modernizace a investice
 zajišťuje přípravu a realizace oprav interně i dodavatelsky
 přebírá od dodavatelů stroje po opravách, rekonstrukcích a nová technologická zařízení
 ověřuje splnění technických parametrů a způsobilost strojů po opravách a rekonstrukcích a uvedení nových strojů do provozu
 spolupracuje se střediskem údržby a technicky jej podporuje
 podílí se na zpracování podkladů pro preventivní údržbu
 předkládá návrhy s cílem šetření výrobních nákladů
 spolupracuje se sesterskými společnostmi v rámci mezinárodního koncernu
 spolupracuje při tvorbě budgetu oprav a investic – předkládá návrhy
 je členem, nebo vedoucím projektů pro zavádění nových technologií, případně zvýšení výrobních kapacit

3. Firma nabízí

- Zajímavou tvůrčí práci v prostředí nadnárodního koncernu
- Motivující finanční ohodnocení
- Možnost dalšího profesního vzdělávání, včetně jazykového
- Zahraniční stáže
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené

Společnost
Semperflex Optimit s.r.o.
Adresa
Odry
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.