Semperflex Optimit s.r.o. v Odrách je jedním z největších výrobců průmyslových a hydraulických hadic v Evropě .Od roku 1998 je členem skupiny Semperit.

VÝVOJOVÝ TECHNOLOG (s příspěvkem na dopravu)

Hledáme kolegu/kolegyni do týmu na pozici Vývojový technolog

1. Rámcová náplň práce a zodpovědnosti:

- vývoj nových výrobků, technologie a používání nových materiálů

- provádění a hodnocení technologických zkoušek

- optimalizace stávajících výrobků

- tvorba a aktualizace dokumentace výrobků

- spolupráce na projektech

2. Požadujeme:

- vzdělání technického směru
- praxi na podobné pozici
- znalost AJ na kominikativní úrovni
- PC uživatelská znalost, SAP výhodou
- zkušenost v oblasti vývojového nebo výrobního technologa, procesního inženýrství výhodou

3. Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- zázemí mezinárodní společnosti
- stabilitu v zaměstnání
- denní využití anglického jazyka
- další profesní vzdělávání, včetně jazykového
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- možnost volnočasových aktivit

Společnost
Semperflex Optimit s.r.o.
Adresa
Vítkovská 391/29, Odry
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Konstruktér, Technik výroby, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel