Semperflex Optimit s.r.o. v Odrách je jedním z největších výrobců průmyslových a hydraulických hadic v Evropě .Od roku 1998 je členem skupiny Semperit.

Hlavní plánovač výroby DI LL / Chief long term planner DI LL

Pracovní náplň:

  • kapacitní plánování výroby v návaznosti na kapacity, aktuální situaci, dostupnosti materiálů a požadavky zákazníků z celého světa
  • optimalizace výrobního toku
  • spolupráce s výrobou, obchodem, nákupem, technickým rozvojem v ČR a AT (AJ na komunikativní úrovni nutností)
  • řešení urgentních problémů, požadavků, zpoždění atd.
  • vytváření analýz v Excelu jako podklady pro další rozhodování
  • vylepšování plánovacího procesu
  • reporting

Požadujeme:

  • zkušenost s plánováním a nákupem materiálů více než 3 roky výhodou
  • zkušenost se SAP a nebo obdobnými ERP systémy výhodou
  • analytické myšlení
  • AJ na komunikativní úrovni nutností
  • MS Excel - pokročilý
  • vysokoškolské vzdělání výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost, důslednost, strategické uvažování, flexibilita, komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • aktivní využití anglického jazyka
  • možnost dalšího rozvoje

Společnost
Semperflex Optimit s.r.o.
Adresa
Vítkovská 391/29, Odry
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Výroba a průmysl, Plánovač výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Semperflex Optimit s.r.o., Kamila Macurová
Vítkovská 391/29 391/29, 74235 Odry, Česká republika
+ 420 556 763 149, +420 734 799 977
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.