Semperflex Optimit s.r.o. v Odrách je jedním z největších výrobců průmyslových a hydraulických hadic v Evropě .Od roku 1998 je členem skupiny Semperit.

Area Sales Manager

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání obchodního či technického směru
  • Znalost anglického a ruského jazyka na komunikativní úrovni
  • Praxe alespoň 3 roky v oblasti obchodu
  • MS Office, zejména Excel, SAP výhodou
  • Komunikativní, obchodnický typ, odolnost vůči stresu
  • Připravenost cestovat (až 50% pracovní doby)

Náplň práce:

  • Udržování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
  • Udržování obchodních vztahů s odběratelskými a maloobchodními společnostmi
  • Péče o stávající zákazníky, akvizice na svěřeném teritoriu
  • Udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
  • Akviziční činnost na svěřeném teritoriu
  • Úzká spolupráce s plánováním, expedicí a zákaznickým servisem

Nabízíme:

  • Velice zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Aktivní využití anglického jazyka
  • Možnost dalšího rozvoje

Společnost
Semperflex Optimit s.r.o.
Adresa
Vítkovská 391/29, Odry
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná), Ruština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Semperflex Optimit s.r.o., Andrea Vykrutová