Semperit is a global rubber company. The product range extends from hydraulic and industrial hoses (Semperflex) and conveyor belts (Sempertrans) to moulded parts such as handrails (Semperform) through to examination, protective and surgical gloves (Sempermed segment). With our quality products, we have been well positioned for over 195 years and distribute them in more than 100 countries.

Area Sales Manager

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání obchodního či technického směru
  • Znalost anglického a ruského jazyka na komunikativní úrovni
  • Praxe alespoň 3 roky v oblasti obchodu
  • MS Office, zejména Excel, SAP výhodou
  • Komunikativní, obchodnický typ, odolnost vůči stresu
  • Připravenost cestovat (až 50% pracovní doby)

Náplň práce:

  • Udržování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
  • Udržování obchodních vztahů s odběratelskými a maloobchodními společnostmi
  • Péče o stávající zákazníky, akvizice na svěřeném teritoriu
  • Udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
  • Akviziční činnost na svěřeném teritoriu
  • Úzká spolupráce s plánováním, expedicí a zákaznickým servisem

Nabízíme:

  • Velice zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Aktivní využití anglického jazyka
  • Možnost dalšího rozvoje

Společnost
Semperflex Optimit s.r.o.
Adresa
Vítkovská 391/29, Odry
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná), Ruština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Semperflex Optimit s.r.o., Andrea Vykrutová