Schneider Electric je vedoucí společností v oboru digitální transformace řízení energií a automatizace v průmyslu, veřejných budovách, datových centrech, infrastruktuře, průmyslu a domácnostech. S naší značkou se setkáte ve více než stovce zemí. S inovacemi na všech úrovních přinášíme nový přístup k energetice, automatizaci a poskytujeme tak svým zákazníkům přidanou hodnotu v rámci bezpečnosti, spolehlivosti, efektivity provozu, udržitelnosti a připojení. To vše je možné díky našim skvělým lidem a partnerům a úzké spolupráci s největší integrační a vývojářskou komunitou. Naše technologie zajišťují, aby v každém okamžiku a kdekoliv na světě život běžel naplno – Life Is On.

Specialista pro přístroje nízkého napětí

Specialista pro přístroje nízkého napětí (LOW VOLTAGE DEVICES AND DISTRIBUTION)

Nový kolega nebo kolegyně bude mít na této pozici na starosti zejména: zodpovídání technických otázek týkajících se výrobků Schneider Electric v oblasti přístrojů nízkého napětí a elektro instalačních přístrojů pro budovy. Bude součástí oddělení Advanced Technical Support Center s mezinárodní působností, které poskytuje služby pro společnosti v rámci zóny EMAS Schneider Electric a pro vybrané zákazníky

Pracovní náplň

  • Řešení technických otázek z přiděleného portfolia produktů. Můžete očekávat do pěti dotazů denně.
  • Porozumět, zhodnotit, případně reprodukovat reportovaný technický problém. Určit příčiny a navrhnout řešení na jeho odstranění.
  • Poskytovat technické školení a na základě požadavků zemí, jimž poskytujeme podporu.
  • Asistovat při řešení kritických problému přímo v místě instalací.

Přidělené portfolio produktů: (plánujeme adaptační období pro dosažení cílové úrovně znalosti)

  • Jističe v rozsahu 1A až 6300A
  • Motorové a distribuční ochrany v rozsahu 6A až 2500A
  • Rozvodnicové systémy Canalis
  • Rozvaděče a rozvaděčové systémy Prisma, Okken, Sarel

Co od Vás požadujeme:

  • Vynikající znalost problematiky sítí nízkého napětí a elektrických přístrojů.
  • Zkušenosti s instalací respektive projekce uvedeného portfolia produktů.
  • Plynulá angličtina slovem i písmem. Veškerá komunikace se děje v angličtině a to převážně písemně.
  • Znalost a Zkušenosti s výrobky Schneider Electric je velkou výhodou

Ideální kandidát může mít předešlou pracovní zkušenost na pozicích:

  • Projekce
  • Návrh a instalace rozvaděčů pro distribuční rozvody
  • Technická podpora

A co Vám na oplátku nabízíme?

  • Inspirativní práce v mezinárodním kolektivu
  • Technické školení a rozvoj v oblasti nových technologií
  • Možný kariérní růst, pokud budete chtít
  • Finanční ohodnocení odpovídající praxi a znalostem
  • Notebook, mobilní telefon
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, 4 sick days ročně, kafeterie, multisport karta, možnost zvýhodněného vedení osobního účtu u Komerční banky, občerstvení na pracovišti, aj...)
  • Pracovní poměr na dobu určitou jako zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou

Zaujali jsme Vás? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Společnost
Schneider Electric CZ, s.r.o.
Adresa
U Trezorky 921/2, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, IT konzultant, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Schneider Electric CZ, s.r.o., Iva Recktenwaldová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.