Společnost Schindler, založená roku 1874 ve Švýcarsku, je celosvětově jedním z hlavních poskytovatelů výtahů, eskalátorů a navazujících služeb. Mobilní řešení Schindler přepraví každý den přes miliardu lidí po celém světě. Za úspěchem společnosti stojí více než 60 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích.

Společnost Schindler CZ, a.s. působí na českém trhu od roku 1993. Po celou dobu svého působení patří mezi přední výtahářské společnosti na českém trhu. A to nejen v dodávkách výtahů a eskalátorů, ale i v jejich následném servisu.

SPECIALISTA/-KA METODIKY A ŘÍZENÍ PROCESŮ SERVISU (Praha)

Na naši pražskou centrálu hledáme vhodného kandidáta na pozici SPECIALISTA METODIKY A PROCESŮ SERVISU.

Náplň práce:

  • Řídit, zavádět a zlepšovat servisní postupy a procesy tak, aby byly v souladu se směrnicemi společnosti Schindler
  • Metodická pomoc v řízení a plánování servisních kapacit v jednotlivých pobočkách
  • Příprava a zavedení projektu dálkového monitoringu a servisu zařízení (IoT řešení)
  • Implementace nových servisních aplikací pro mobilní telefony a tablety (Android a iOS)
  • Realizovat akční plány pro zlepšení klíčových ukazatelů servisu

Očekáváme:

  • Ukončené středoškolské nebo univerzitní vzdělání technického směru
  • 5 letá zkušenost na obdobných pozicích v oblasti výtahů a eskalátorů výhodou
  • Organizační schopnosti
  • Prozákaznickou orientaci
  • Pokročilou znalost užívání IT
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující společnosti, odborný růst a perspektivu
  • Mladý kolektiv
  • Iphone, notebook
  • Firemní vůz i k soukromým účelům
  • 20 dní dovolené, 5 dní osobního volna, 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na sport/relax
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Benefitní systém cafetérie

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT.
Váš životopis si pečlivě prostudujeme. V případě, že se Vám neozveme do 1 měsíce, byla v tomto výběrovém řízení dána přednost kandidátům, kteří lépe splňovali naše požadavky.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas k použití osobních údajů a jejich zpracování a uchování v personální evidenci po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici.

Společnost
Schindler CZ, a.s.
Adresa
Walterovo náměstí 329/3, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, Auditor, Lektor/instruktor, Project Manager, Technický ředitel/manažer, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel