Kdo je náš klient?

Pro nás "srdcovka", společnost, se kterou už třetím rokem intenzivně spolupracujeme a jejíž produkt sami takřka na denní bázi využíváme. Jedná se o poskytovatele služby z oblasti sportu a relaxace, fungujícího úspěšně již v šesti evropských zemích, ale hlavně firma, kde si všichni tykají, společně sportují a kde lidi berou svou práci zároveň jako koníček.

Koho vlastně hledáme a co pro něj chystáme?

Nudit se tedy určitě nebudeš! Hledáme aktivní a zapálené lidi, jejichž předností je zdatná komunikace a navazování nových vztahů. Nebudeš sedět celý den v kanceláři, ale ze 70 % se budeš pohybovat v terénu, zejména v rámci Prahy, okolí Liberce, ale i ostatních regionů. Tvým hlavním úkolem bude prokázat „obchodního ducha“ a věnovat se akvizici partnerské sítě, v rámci které, budeš aktivně navazovat nové vztahy se sportovišti, wellnesy a fitness centry.

To, jak utvářet nejlepší podmínky spolupráce a vytvářet marketingovou podporu na míru tě samozřejmě naučíme, je ale potřeba být proaktivní, mít nějaké zkušenosti v oblasti obchodu, nenechat se jen vést za ruku, ale jak se říká: „umět plavat“. Pokud máš tedy zkušenosti například s obchodem ve službách, marketingem, nákupem nebo zákaznickým servisem, jsi ideální kandidát.

Pracovní náplní by pro tebe byla i administrativa – příprava smluv, cenových kalkulací a práce s interním systémem. Budeš se věnovat přípravě smluvních dodatků, onboardingu, procesu fakturací a dalším ad-hoc úkolům.

Prohlubovat vztahy budeš nejen s externími partnery, ale i s ostatními členy týmu. Atmosféra mezi kolegy a napříč celou společností je velmi přátelská a otevřená, a i ty můžeš být iniciátorem nových nápadů a měnit tak prostředí společnosti. V pražské pobočce tě čeká stabilní tým 23 mladých lidí.

Pokud čteš stále dál a jsi z popisu práce nadšený/ná, jsou to pro nás dobré zprávy :).

Je pro nás důležité, abys/aby:

 • Sport byl tvojí vášní a chtěl/a bys tyto zkušenosti využít v každodenní pracovní činnosti
 • Byl/a asertivní a zároveň diplomat a uměl/a komunikovat s kýmkoliv a za jakýchkoliv podmínek
 • Uměl/a se dobře ptát, ale zároveň uměl/a naslouchat, protože naslouchání patří mezi čtyři základní komunikační dovednosti
 • Byl/a zběhlá v administrativě
 • Byl/a aktivní a uměla své zkušenosti z předchozí práce využívat v novém prostředí. Značka, nehledáme profesionála, ale někoho pracovitého, zodpovědného, rozhodného, pozitivního a energického.

A jaká bude tvoje odměna?

 • Pracovní prostředí, kde můžeš být kreativní a realizovat se. To znamená nemít pouze nápad, ale za pomocí ostatních ve firmě jej i uskutečnit
 • Mobilní telefon, notebook a sharované auto v práci k dispozici
 • Tři dny dovolené navíc
 • Fixní plat dle zkušeností a pravidelné bonusy
 • Motivace v podobě firemních eventů (Vzdělávání, Workshopy, Teambuildingy, Family days, Networkingové akce, Dny zdraví aj.)
 • Profesní i osobní rozvoj v podobě školení či výuky cizích jazyků, která tě čeká přímo v kanceláři se soukromým lektorem
 • Kartu MultiSport, která se ti bude hodit při každodenním sportování
 • A hlavně fajn kolegy, kteří tě budou podporovat a užiješ si s nimi spoustu legrace!
 • Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, pošlete nám svůj životopis. Pro úspěšnou spolupráci, uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vás na pohovor připravili a byli jste úspěšní. Víme přesně, koho klient hledá a jaké kompetence jsou potřeba prokázat k úspěšnému absolvování výběrového řízení.
 • Budeme se těšit na spolupráci.

Informace o pozici

Společnost
SBR Recruiting
Adresa
Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Marketingová komunikace, Obchodní zástupce, Prodejce po telefonu/Telesales, Manažer partnerského prodeje, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.