Pro našeho klienta, přední českou firmu v oblasti softwarového vývoje a datové analytiky, hledáme zkušeného kolegu/kolegyni, který/á rozšíří stávající sales tým s přesahem do projektového řízení a stane se součástí velké rodiny 500 IT specialistů. Nový kolega/nová kolegyně se bude věnovat strategickým zákazníkům a postupem času dostane na starosti i řízení samotných zákaznických projektů, včetně komunikace s delivery manažerem a technickými týmy.

Co získáte, když se s klientem rozhodnete spojit síly:

  • kariérní příležitost ve zdravé malé, velké firmě, kde se veškerá rozhodnutí dělají lokálně a mluví se o nich
  • odborný technický delivery tým, který dostatečně skepticky posuzuje všechny zakázky, a tedy práci pro firmu, která se za každou cenu nehrne do projektů mimo své kompetence = prodávají jen to, co umí kvalitně doručit
  • referenční portfolio dlouholetých zákaznických projektů (především finance, energy a SSC)

Co hledáme u nového kolegy/nové kolegyně?

  • schopnost prodávat, jak směrem ke klientům, tak směrem dovnitř do firmy (mluvit s technickými kolegy)
  • znalost prodeje profesionálních služeb a/nebo SW vývoje, datové analytiky, DWH
  • AJ na úrovni B2 a vyšší
  • nadšení a drive

Upřednostníme kandidáta/kandidátku, který/á má:

  • VŠ ekonomického nebo technického zaměření
  • znalost českého IT trhu, projektů a konkurence
  • znalost projektového řízení a metodiky, uvítáme zkušenost z pozice projektového/delivery manažera z druhého břehu – od zákazníka
  • kontakty mezi klienty (finance, telco, energy, manufacturing atd.)
  • přehled v IT – aplikační vývoj, systémová integrace, BI, DWH
  • samostatný a svědomitý přístup k práci, je na něj/ní spoleh
  • ochotu cestovat - v budoucnu podpora sales a projektových aktivit v rámci Evropy

Náplň práce:

  • analýza potenciálu konkrétních nových a stávajících accountů
  • vytváření vztahů s novými a stávajícími zákazníky, účast na schůzkách s manažery technických týmů u zákazníků
  • vyhledávání a utváření nových projektových příležitostí v případě potřeby (ČR, později i zahraničí)
  • propojování našich schopností a možností s požadavky a potřebami zákazníků
  • spolupráce s interními odborníky, rozeznání jejich kompetencí a alokování na dané projekty
  • řízení zákaznických projektů ve spolupráci s interním delivery týmem, aktivní komunikace se zákazníkem, plánování kapacit, sledování milníků, rozpočtu atd.
  • kompletní řízení prodejního cyklu (od prvního kontaktu, přes nabídku, po řízení dlouhodobého vztahu se zákazníkem)
  • finanční řízení accountů ve spolupráci s oddělením controllingu (plánování, realizace, komerční podmínky)
  • reporting formou osobních setkání s vedením a vlastníky společnosti
  • podíl na směřování marketingové komunikace firmy (marketingové akce, materiály atp.)

Klient nabízí:

  • hlavní pracovní poměr u firmy, která se v ČR řadí mezi TOP3 dodavatele v oblasti SW vývoje
  • prostor pro seberealizaci – nápady, inovace, změny
  • tým schopných a otevřených kolegů
  • obchodní a technický rozvoj - mentoring nejen od šéfa, školení od interních a externích profíků
  • jazykový rozvoj – lekce od skvělé jazykové školy
  • auto i pro soukromé účely
  • motivační platové ohodnocení
  • zajímavý benefitní balíček

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám Váš životopis. Pokud se domluvíme, uděláme, co je v našich silách, abychom Vás na pohovor co nejlépe připravili. Víme přesně, koho klient hledá a jaké kompetence je třeba prokázat k úspěšnému absolvování výběrového řízení.

Budeme se těšit na spolupráci.

Společnost
SBR Recruiting
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 – 180 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, IT konzultant, Project Manager, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura