Hledáme SAP HCM konzultanta otevřeného novým řešením a zkušenostem

Jsme „friendly professional“, za svými lidmi i jejich prací si stojíme, podporujeme týmovou spolupráci a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.
Působíme na trhu střední a východní Evropy, poslední dva roky jsme v ČR nejúspěšnějším partnerem v prodeji produktů SAP a patříme mezi významné partnery OpenText, světového lídra v oblasti ECM.

Zajímavou a tvořivou práci najdete leckde, ale partu fajn kolegů a mezinárodní firmu s „lidskou tváří“, už tak snadno nepotkáte. Ačkoliv je nás v Sabrisu poměrně dost, jsme parta lidí, kteří drží spolu a vzájemně se podporují. Snažíme se porozumět našim zákazníkům a jejich potřebám a společně nalézt nejvhodnější řešení. Každý problém je jedinečný a my se ho snažíme vždy řešit profesionálně a přitom přátelsky.

Práce máme dost a proto přijmeme kolegy, kteří hledají různorodou práci a současně je pro ně důležitý přátelský kolektiv.

Co vás čeká?

  • dodávání konzultačních služeb novým zákazníkům (implementace, školení, podpora)
  • dlouhodobá péče o stávající zákazníky

K rychlému startu pro Vás jistě budou výhodou tyto naše požadavky:

  • analytické myšlení, schopnost a chuť učit se
  • velmi dobrá znalost SAP HR
  • znalost české mzdové problematiky a legislativy
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, důslednost
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • ochota k občasnému cestování v rámci ČR

Co můžete očekávat Vy?

  • tým profesionálů, kteří rádi sdílí své zkušenosti a podporují týmovou spolupráci
  • důkladné zaškolení na pozici a ani potom Vás nenecháme zakrnět – máme skvělého angličtináře a výuku přímo v kanceláři a další vzdělávání a rozvoj může zajistit růst na vyšší pozici
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou a opravdu flexibilní pracovní dobu – pokud Vaše přítomnost v kanceláři není nutná, pracujte, kde se Vám líbí
  • sick days
  • zajistíme kvalitní pracovní prostředky a mobilní telefon s neomezeným tarifem se zvýhodněním i pro rodinné příslušníky
  • máme moderní kanceláře s možností občerstvení a bezproblémovým parkováním a v dosahu MHD
  • pravidelně pořádáme firemní akce (lyže, rafty, večírky, pronájem sportoviště, divadlo, akce pro děti)

Máte pocit, že právě takové pracovní prostředí hledáte? Rádi Vás osobně poznáme.

Společnost
Sabris CZ s.r.o.
Adresa
Jana Babáka 2733/11, Brno – Královo Pole
Dolní hejčínská 1194/36, Olomouc – Nová Ulice
Pekařská 621/7, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sabris CZ s.r.o., Lucie Šebková
234704000, 777 193 806
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.