Rozšiřujeme tým o konzultanta otevřeného novým řešením a zkušenostem

Jsme „friendly professional“, za svými lidmi i jejich prací si stojíme, podporujeme týmovou spolupráci a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.
Působíme na trhu střední a východní Evropy, poslední dva roky jsme v ČR nejúspěšnějším partnerem v prodeji produktů SAP a patříme mezi významné partnery OpenText, světového lídra v oblasti ECM.

Zajímavou a tvořivou práci najdete leckde, ale partu fajn kolegů a mezinárodní firmu s „lidskou tváří“, už tak snadno nepotkáte. Ačkoliv je nás v Sabrisu poměrně dost, jsme parta lidí, kteří drží spolu a vzájemně se podporují. Snažíme se porozumět našim zákazníkům a jejich potřebám a společně nalézt nejvhodnější řešení. Každý problém je jedinečný a my se ho snažíme vždy řešit profesionálně a přitom přátelsky.

Práce máme dost a proto přijmeme kolegy, kteří hledají různorodou práci a současně je pro ně důležitý přátelský kolektiv.

Do našeho týmu hledáme otevřeného člověka, který se nebojí zkusit nové věci a říct nahlas svůj názor. Zároveň je i schopen přijmout názor či radu druhých. Jsme dynamická firma, která chce být co nejvíce inovativní, proto hledáme vynalézavost, proaktivitu i odvahu.

Hledáme osobnost

* U nás senior konzultant pracuje se zákazníky i potenciálními zákazníky na workshopech a pracovních schůzkách. Je schopen získávat od zákazníka vstupy a podklady a samostatně koncipovat oborově správné řešení, které dokáže přesvědčivě prezentovat a podpořit logickými argumenty. Dokáže naslouchat a identifikovat priority zákazníka a svojí aktivní znalost produktu SAP ERP umí využít pro nalezení optimálních řešení. Trvale se učí a rozšiřuje svoje znalosti o dodávaných softwarových řešeních a rozšiřuje svoji znalost návazných modulů resp. procesních oblastí v logistice. Je schopen slovem i písmem formulovat a prezentovat komplexní myšlenky a strukturovaně předávat svoje znalosti zákazníkům i kolegům v týmu. Dokumentuje svoji práci a jeho výstupy vůči zákazníkům reprezentují kvalitu a dobré jméno společnosti Sabris.
* Senior konzultant zná pravidla a dobré praxe implementace ERP systému a je schopen odborně vést celkovou i dílčí implementační dodávku. Dokáže v případě potřeby koordinovat mladší kolegy při zajištění celkového nasazení logistických modulů a tuto práci plánovat a metodicky řídit.
* Senior konzultant je v případě potřeby schopen podpořit předprodejní a prodejní aktivity společnosti. Podílí se na nabídkách v rámci svojí odbornosti a umí správně formulovat hodnotové nabídky pro konkrétní zákazníky. Používá svoje schopnosti pro vytvoření pozitivního dojmu u potenciálního zákazníka a pro odlišení společnosti Sabris v očích zákazníka v rámci konkurenční soutěže. Aktivně hledá a je schopen identifikovat příležitosti, jak zákazníkům přinášet nová řešení pro rozvoj a inovaci jejich podnikání.

Osobnost, která má

Má oborovou znalost automobilního sektoru a trvale si ji rozšiřuje a prohlubuje.
Učí se aplikovat nové metody a technologie s cílem zvyšovat efektivitu implementace.
Je týmový hráč a má
* 3 - 5 roků v oboru SAP poradenství
* Minimálně 3 implementační projekty v automobilním sektoru
* Osobní zkušenost s customizací logistických modulů (MM/SD/WM) a znalost SAP logistických modulů a business procesů na základě zkušeností z různých projektů včetně mezinárodních. zkušenosti především s logistickými moduly a oblastmi SAP: SD, MM, LE včetně JIT, DSD, MRP, a SD Self billing a jejich návaznost do finančních modulů.
* Detailní znalost business procesů především v automobilovém průmyslu.
* Zkušenost s programováním v ABAP resp. alespoň schopnost formulovat zadání pro programátora
* Podmínkou je komunikativnost a schopnost práce v anglickém jazyce
* Aktivní schopnost komunikace v němčině je výhodou

Pracovní prostředí

To hlavní, čeho si ceníme nejvíce, je týmový duch a smysluplná práce, která přináší skutečný efekt pro naše klienty.

Co za to?

* U nás platí, že za skvělou práci následuje skvělá odměna.
* Pokud nejste u klienta nebo není Vaše přítomnost v kanceláři nutná, pracujte, kde Vám to vyhovuje.
* A kdyby tohle bylo málo, tak Vám garantujeme, že u nás máte možnost se vyškolit a pracovat na nejnovějších technologiích, které si lze v SAP jen pomyslet

Máte pocit, že právě takové pracovní prostředí hledáte? Rádi Vás osobně poznáme.


Informace o pozici

Společnost
Sabris CZ s.r.o.
Adresa
Jana Babáka 2733/11, Brno – Královo Pole
Dolní hejčínská 1194/36, Olomouc – Nová Ulice
Pekařská 621/7, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sabris CZ s.r.o., Lucie Šebková
234704000, 777 193 806
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.