Sabris CZ s.r.o.

Orientujeme se na týmovou spolupráci a za svou prací i za svými zákazníky si stojíme - a to nejen v průběhu celého projektu, ale i po jeho dokončení. V regionu střední a východní Evropy poskytujeme služby systémového integrátora a služby dlouhodobého charakteru prostřednictvím vícejazyčného Support centra. Orientujeme se na odborné poradenství, business řešení a služby, které společnostem přinášejí významnou přidanou hodnotu, zvyšují jejich výkonnost a prosperitu.

Jak se nám daří?

máme dlouholeté zkušenosti na platformě SAP
jsme partnerem SAP, OpenText a Microsoft
počet zaměstnanců v rámci celého holdingu

Proč k nám?

Se zákazníky budujeme dlouhodobá partnerství založená na otevřené komunikaci a vzájemné důvěře. Tento přístup vystihuje náš firemní slogan: „friendly professional“.

Na projektech využíváme jak best practices, tak naše odborné znalosti odvětví, nasbírané během dlouholeté spolupráce s našimi zákazníky. Tento přístup nám pomáhá porozumět individuálním potřebám společností a nabízet jim inovativní řešení v souladu s nejnovějšími ICT trendy a technologickým rozvojem v daném oboru. Jsme dlouhodobě stabilní společností, chceme být spolehlivým partnerem a zvyšovat náš tržní podíl. Z toho důvodu neustále rozvíjíme naše portfolio, soustředíme se na zlepšování kvality dodávaných služeb a rozšiřování stávajících trhů.


Naše poslání

Naším posláním je poskytovat zákazníkům produkty, služby a prostředí přinášející vyšší efektivitu, nižší nákladovost a dokonalou kontrolu nad chodem firmy. Nasazení komplexních řešení klade velké nároky na integraci naší a zákazníkovy činnosti. Vytváříme společné „prostředí“, jehož funkčnost a kvalita má zásadní vliv na všechny fáze projektu - od jeho definice až po spuštění produktivního provozu. To se pochopitelně odráží i na celkových nákladech. Porozumění firemním procesům zákazníka, přesné zacílení projektu a souhra obou realizačních a implementačních týmů nám umožňují úspěšně plnit nejdůležitější cíl naší mise: pomoci zákazníkovi v dalším růstu ziskovosti s maximální podporou ICT. Orientujeme se na týmovou spolupráci a za svou prací i za svými zákazníky si pevně stojíme, a to nejen v průběhu celého projektu, ale i po jeho dokončení. Budujeme dlouhodobé vztahy a řešení dále rozvíjíme v souladu s měnícími se trendy a požadavky zákazníka.


Proč k nám?

Nabízíme:

 • zajímavou a tvořivou práci, kterou děláme profesionálně a přitom přátelsky
 • partu fajn kolegů, kteří drží spolu a vzájemně se podporují
 • mezinárodní firmu s lidskou tváří bez korporátních procesů
 • možnost zkusit nové věci a říct nahlas svůj názor
 • management, se kterým je vždycky řeč a naslouchá
 • odborné a jazykové vzdělávání
 • pracovní dobu, kterou si můžeš přizpůsobit v souladu se soukromými potřebami
 • 3 dny sick days
 • možnost práce z domova
 • notebook, telefon s neomezeným tarifem (zvýhodnění i pro rodinné příslušníky), auto (vše i k soukromým účelům v závislosti na pozici)
 • příspěvek na sport (lyže, rafty, pravidelné akce)

 


Těšíme se na Vás!

Video

Kde nás najdete?

Koho hledáme?

Business Intelligence konzultant

Sabris CZ s.r.o.
Adresa Praha – Jinonice
Datum vystavení21. srpna

JUNIOR KONZULTANT - SAP - FI

Sabris CZ s.r.o.
Adresa Praha – Jinonice
Datum vystavení12. srpna

S kým budete pracovat?

Štěpán Bouda – foto
Štěpán Bouda
Business Consultant

7 let v Sabrisu = 7 let zkušeností, zábavy a osobního růstu

Petra Kratochvílová – foto
Petra Kratochvílová
SAP Business Unit Manager

Zajímavé věci se dějí mimo tvou komfortní zónu.

Jan Vajgant – foto
Jan Vajgant
Delivery Manager

Když budeš dělat to, co jsi vždycky dělal, dostaneš to, co jsi vždycky dostal. Jack Canfield

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme