Jsme francouzská společnost s více než 40 výrobními závody po celém světě. Zabýváme se lisováním, svařováním a profilováním kovových dílů pro automobilový průmysl a pro svůj závod v Písku hledáme kandidáty na pozici

SPECIALISTA LEAN MANUFACTURING

POŽADUJEME :

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Předchozí zkušenost s Lean managementem a zaváděním Lean projektů v automotive prostředí
  • Doložitelné výsledky ze zavádění Lean projektů a aktivit – zlepšování výrobních procesů
  • Schopnost vést tým, koučovat a rozvíjet zaměstnance v oblasti Lean
  • Výjimečné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost efektivně komunikovat, motivovat a spolupracovat se všemi úrovněmi organizace
  • Znalost anglického jazyka – min. úroveň B2
  • Schopnost pracovat systematicky, analytické schopnosti, logické myšlení, manuální zručnost (fyzická činnost ve výrobě)
  • Výborná znalost MS office, CAD
  • Znalost tvorby VSM
  • Řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení a spolupráce při zavádění standardů Lean Manufacturing v závodě

  • Aktivní činnost ve výrobě při zavádění Lean Procesů

  • Ověřování a auditování nastavených standardů
  • Identifikace nedostatků a plýtvání v jednotlivých procesech

  • Vedení a aktualizace akčního plánu zavádění Lean Manufacturing

  • Řízení workshopů, interní komunikace smyslu opatření

  • Spolupráce při implementaci standardů Lean Manufacturing do programů školení

  • Řízení analýzy VSM

  • Podpora implementace KAIZEN do všech oddělení společnosti

NABÍZÍME:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
  • 13. mzda
  • Bonus za zhodnocení výkonu až 3 500Kč měsíčně
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
  • Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 5 000Kč ročně
  • Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)

Společnost
s. n. o. p. cz a.s.
Adresa
Stanislava Maliny 452, Písek – Pražské Předměstí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Technik výroby, Vývojový inženýr, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.