RWS Moravia

Náš příběh? V roce 1990 jsme v Brně začínali ve dvou lidech jako malá rodinná firma. Teď je nás přes 2400 po celém světě - v Severní i Jižní Americe, Asii a Evropě. Naší prací je lokalizace - vysoce kvalitní, specializované překlady přizpůsobené cílovým zákazníkům i lokálním podmínkám. Adaptujeme software a produkty nejznámějších globálních společností do více než 250 světových jazyků. Tak, aby je každý mohl pohodlně používat kdekoliv a každý den.

Jak se nám daří?

Tolik máme zaměstnanců po celém světě
Množství jazyků, do kterých umíme lokalizovat
Počet překladatelů, se kterými spolupracujeme

Proč k nám?

Čeká na Vás zajímavá práce pro klienty, jejichž produkty denně používáte na svém smartphonu nebo PC stejně jako další 2 miliardy lidí po celém světě.

Práce pro přední světové značky je někdy náročná, ale právě proto se snažíme, abyste se u nás hned od začátku cítili dobře. Budete pracovat v přátelském prostředí, ve kterém jsou ostatní připraveni Vám pomoci dostat se do nové role. Neustále také rozšiřujeme nabídku vzdělávacích kurzů, které podpoří Váš profesní růst. Navíc Vás čeká sada příjemných benefitů (a dobrá káva :).

Koho hledáme? 

Jestli Vás zajímají cizí jazyky, informační technologie, nebo chcete dělat práci, ve které využijete Vaše komunikační a koordinační dovednosti, dejte nám o sobě vědět! Hledáme i odborníky na projektové řízení, jazykovou kvalitu, práci s překladateli, IT... 

Podívejte se na naše aktuálně otevřené pozice; občas nabízíme práci i na částečný úvazek nebo pro čerstvé absolventy.

A co k tomu?

5 týdnů dovolené ročně

2 sick days ročně

Finanční bonusy

Možnost home-office

Další vzdělávání a možnost kariérního růstu

Částečně flexibilní pracovní doba

Cafeterie/penizijní připojištění/Multisport karta

Neformální pracovní prostředí

Nové kanceláře v centru Brna

Video

Koho právě teď hledáme?

Software QA Specialist - junior (part-time)

RWS Moravia
Adresa Brno – Trnitá
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystavení23. listopadu

Software QA Specialist

RWS Moravia
Adresa Brno
  Možnost občasné práce z domova
Datum vystavení23. listopadu

Quality Assurance Analyst

RWS Moravia
Adresa Brno – Trnitá
  Práce převážně z domova
Datum vystavení20. listopadu

Jaká je práce v RWS Moravia?

Martina – foto
Martina
Talent Acquisition Partner

Na práci u nás si nejvíce cením toho, že mám vlastní zodpovědnost a flexibilitu - ať už v podobě možnosti práce z domova nebo pružné pracovní doby.

Lukáš – foto
Lukáš
Software Developer - senior

Naši klienti inovují to, jak lidé po celém světě žijí a komunikují. Inspiruje mě, že díky práci na jejich produktech tak mají moje výsledky pozitivní dopad na co nejvíce lidí každý den.

Anna – foto
Anna
Vendor Relations Manager

Začala jsem ve firmě pracovat při rodičovské dovolené. RWS Moravia byla jasnou volbou, zejména kvůli přátelské firemní kultuře. Jsem partnerem našim externím dodavatelům překladu i interním týmům a mohu zde uplatnit svoji zálibu v neustálém zlepšování procesů.

Průběh výběrového řízení

1

Vaše přihláška

Náš náborový tým obdrží Váš životopis (ideálně v angličtině).

2

Úvodní telefonát

V případě, že Vaše zkušenosti a zaměření odpovídají tomu, co hledáme (ať už na pozici, na kterou jste se přihlásili či jinou právě otevřenou), recruiter se s Vámi spojí a během krátkého telefonátu (10-30 minut) proberete Vaše zkušenosti, motivaci, nástupní možnosti atp.

3

Pohovor (+ test/domácí úkol)

Po telefonátu následuje pohovor s manažerem a občas i dalším členem nabírajícího týmu, ať už v podobně online telefonátu či osobní schůzky u nás v kanceláři na Vlněně. Součástí pohovoru či dalším úkolem ve výběrovém řízení může být i další test (technické dovednosti, AJ, prezentační dovednosti aj.). U některých pozic následuje druhé kolo pohovoru (typicky s dalšími zástupci managementu či dalších týmů, se kterými byste na pozici spolupracovali).

4

Finální rozhodnutí

Recruiter se s Vámi spojí ohledně finálního rozhodnutí, sdělí zpětnou vazbu a v případě úspěchu dojedná podmínky nabídky spolupráce.

Kde nás najdete?

Najděte svou novou práci u nás - ještě dnes!