O pozici:

Do našeho nově vznikajícího centra účetních služeb hledáme kolegy a kolegyně na fakturantské a účetní pozice. Nabízíme vícero příležitostí na různých úrovních seniority, od juniorních fakturantských rolí až po seniorní účetnické pozice.

Pozice juniorního fakturanta je vhodná pro kandidáty a kandidátky se zkušeností v administrativě či financích, ale také pro čerstvé absolventy škol s ekonomickým zaměřením.

Co Vás na pozici očekává:

 • Vyvtáříme nový finanční department, který se bude starat o naše pobočky globálně, v první fázi Vás tedy bude čekat internzivní tranzice znalostí
 • Po zaučení budete asistovat se zpracováním faktur v rámci Accounts Payable, pomáhat s komunikací s našimi dodavateli, zpracovávat cestovní náhrady, vytvářet reporty i pomáhat s účetními závěrkami
 • Ač budete v mnohém pracovat samostatně, budete mít oporu seniorních kolegů v rámci teamu, kteří Vám pomohou vyřešit složitější úkony či jakékoli komplikovanější situace
 • Budete se aktivně účastnit projektu změny ERP systému, která nás čeká v příštím roce

Co od Vás očekáváme:

 • Zkušenost z fakturantské pozice či relevantní vzdělání
 • Znalost anglického jazyka – střední pokročilost (min. úroveň B1, komunikativní)
 • Znalost práce na PC (Excel, Outlook, Word…)
 • Smysl pro detail, pečlivost, logické uvažování
 • Schopnost pracovat samostatně a proaktivně

Co Vám nabízíme:

 • Pružná pracovní doba
 • Kurzy anglického jazyka
 • 5 týdnů dovolené + den volna navíc v den Vašich narozenin
 • 2 Sick-days (flexibilní zdravotní volno)
 • Až 5 dnů na dobrovolnickou činnost
 • Stravenkový paušál
 • RWS benefit program (multisport karta, penzijní připojištění, cafeteria)
 • Příležitost získávat nové znalosti a zkušenosti v rámci interního vzdělávání
 • Příjemné kanceláře v centru Brna (areál Vlněna) i možnost částečné práce z domova


O společnosti RWS:

RWS Holdings plc je unikátní přední světový poskytovatel jazykových služeb, obsahu a služeb duševního vlastnictví s podporou technologií. Prostřednictvím transformace obsahu a vícejazyčné datové analýzy, naše jedinečná kombinace technologie a kulturní odbornosti pomáhá našim klientům v růstu tím, že zajišťuje, že jim bude porozuměno kdekoliv a v každém jazyce. Naším cílem je odemknout globální porozumění. Díky kombinaci kulturního, klientského a technického pochopení, pomáhají naše služby a technologie našim klientům získat a udržet si zákazníky, poskytovat poutavé uživatelské zkušenosti, zajistit dodržování předpisů a získávat užitečné poznatky o jejich datech a obsahu. Mezi naše klienty patří 90 ze 100 nejlepších světových značek, 20 nejlepších farmaceutických společností a 19 z 20 nejlepších přihlašovatelů patentů na celém světě. Naše klientská základna zahrnuje Evropu, Asijské Tichomoří a Severní a Jižní Ameriku. Působíme v automobilovém, chemickém, finančním, právním, lékařském, farmaceutickém, technologickém a telekomunikačním sektoru, které obsluhujeme z 80+ kanceláří na pěti kontinentech.

Společnost RWS byla založena v roce 1958 a sídlí ve Spojeném království a je veřejně kótovaná na AIM, londýnské burze regulovaného trhu (RWS.L).

Další informace naleznete na adrese: www.rws.com

RWS podporuje rozmanitost a podporuje stejné příležitosti, jsme Equal Opportunity Employer a zakazujeme diskriminaci jakéhokoli druhu. RWS se zavázala dodržovat zásadu stejných pracovních příležitostí pro všechny zaměstnance a poskytovat zaměstnancům pracovní prostředí bez diskriminace a obtěžování. Všechna rozhodnutí o zaměstnání ve společnosti RWS jsou založena na obchodních potřebách, pracovních požadavcích a individuální kvalifikaci bez ohledu na rasu, náboženství, národnost, etnický původ, pohlaví, věk, zdravotní postižení nebo sexuální orientaci. RWS nebude tolerovat diskriminaci na základě kterékoli z těchto charakteristik.

Náborové agentury: RWS Group PLC nepřijímá životopisy agentur. Neposílejte prosím žádné nevyžádané životopisy zaměstnancům RWS. Jakýkoli obdržený nevyžádaný životopis bude považován za majetek společnosti RWS a Smluvní Podmínky spojené s použitím takového životopisu budou považovány za neplatné.

Informace o pozici

Společnost
RWS
Adresa
Vlněna 526/1, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Práce převážně z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.