Náplň práce BA:

  • poskytuje podporu uživatelům firemních informačních systémů, řeší uživatelské problémy
  • spolupracuje na přípravě řešení, testování a podpoře při zavádění nových projektů a procesů
  • shromažďujte a dokumentujte systémové požadavky u stávajících a nových zákazníků a zajišťuje, aby tyto požadavky byly zohledněny v řešeních IS
  • přípravuje systémové analýzy a reporty
  • zaškoluje uživatele informačního systému

Požadavky na uchazeče:

  • zkušenost na obdobné pozici
  • pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace v ANJ s IT týmem)
  • orientace v ERP systémech ideálně na bázi Oracle (JDE E1)
  • analytické a projektové myšlení

Co Vám můžeme nabídnout?

  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • týden dovolené navíc
  • dotované závodní stravování přímo ve firmě, 20-30 Kč/oběd, výběr ze 6 jídel, snídaně, svačiny, dotovanou cenu kávy a nápojů 3 Kč
  • Multisport karta, pravidelný příspěvek v programu Benefit Plus, příspěvek na penzijní spoření 500,-/měsíc, výhodné telefonní tarify
  • finanční příspěvek za doporučení nového kolegy
  • bezplatné jazykové kurzy pro zaměstnance v místě pracoviště (angličtina, němčina, španělština)
  • možnost očkování (chřipka, encefalitida)
  • nástup ihned, případně dle dohody

V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
RR Donnelley Czech s. r. o.
Adresa
Tuřanka 1328/102, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Business Intelligence Specialist, Business analytik, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel