Rosteme.

Chcete růst s námi?

Pak jsou pro Vás v ROWAN LEGAL dveře otevřené!

Hledáme posilu, která bude součástí support týmu:

RECEPČNÍ

Co Vám nabízíme?

· stabilitu a růst nejen na papíře – pozice recepční může být jen start

· atraktivní prostředí špičkové advokacie

· zapálený a přátelský kolektiv, se kterým budete spolupracovat

· různorodou pracovní náplň

· řadu benefitů, tím největším je ale náš kolektiv (práce = ⅓ našeho času – vybírejte si!)

· moderní a nově zrekonstruované kanceláře v blízkosti metra C

· vysoce profesionální prostředí, kde si na nic nehrajeme

Co na oplátku očekáváme?

· reprezentativní vzhled a příjemné vystupování – jste první, koho náš klient uvidí

· skvělé komunikační a organizační schopnosti

· pečlivost, důslednost a efektivitu

· proaktivitu a chuť na sobě pracovat

· zkušenosti s prací v administrativě, tady ale rutinu nečekejte

· výbornou znalost českého jazyka a komunikativní znalost jazyka anglického

· spolehlivost, samostatnost i týmovou práci, jsme tým a všichni vzájemně spolupracujeme

Společnost
ROWAN
Adresa
Na Pankráci 1683/127, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.