Hledáte smysluplnou a inspirativní práci? Chcete se profesionálně rozvíjet ve stabilním zázemí? Chcete pracovat v prostředí, které ctí jedinečnost a osobnost každého člena týmu? Máte týmového ducha a dokážete táhnout za jeden provaz? Chcete objevovat své silné stránky? Potom přijďte do ROWAN LEGAL.
V současné době rozšiřujeme náš tým o novou kolegyni na pozici:

RECEPČNÍ

Náplň práce:

* zabezpečuje chod recepce společnosti
* vyřizuje telefonické hovory a e-mailovou korespondenci
* eviduje docházky, poštu, faxy
* přijímá návštěvy a zajišťuje pro ně občerstvení
* zajišťuje administrativní podporu kanceáře (kopírování, skenování, objednávání letenek, taxi, hotelů, apod.)
* vyřizuje drobné pochůzky

Nabízíme:

* zázemí společnosti, která klade důraz na hodnoty jako profesionalita, efektivita, spolehlivost, stabilita, týmový duch a vzájemný respekt
* přátelský kolektiv - nejsme jen spolupracovníci, jsme přátelé
* práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* odpovídající finanční ohodnocení
* možnost nástupu IHNED
* místo výkonu práce: Administrativní budova Gemini, Na Pankráci 127, Praha 4
* dopravní dostupnost: metro C - Pankrác

Požadujeme:

* výbornou znalost českého jazyka a komunikativní znalost anglického jazyka
* MS Office na velmi dobré úrovni
* kolegialitu a pozitivní přístup k práci
* reprezentativní vzhled
* komunikativnost a příjemné vystupování
* praxe na podobné pozici výhodou

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis spolu s aktuální fotografií.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Společnost
ROWAN
Adresa
Na Pankráci 1683/127, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

ROWAN TAX s.r.o., Kristýna Gazárková