Rozjeďte svou kariéru.
RONAL GROUP – vůdčí společnost na trhu kol z lehkých slitin.
Když se jedná o kola z lehkých slitin, nikdo nás nemůže jen tak minout - jakožto vůdčí společnost na trhu a partner všech renomovaných automobilových značek vytváříme díky našim inovacím nová měřítka a spojujeme špičkové technologie a kreativní design s nejvyšší kvalitou. Coby firma podnikající po celém světě umíme stanovovat nové standardy i v mezinárodním rozsahu. Na našich pracovištích v deseti zemích není týmová práce pouhým slovem, ale skutečně realizovanou firemní kulturou.
K posílení našeho týmu hledáme motivovanou osobnost pro pozici:

Specialista kontinuálního zlepšování

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení projektů zlepšování procesů výroby
  • Implementace metod štíhlé výroby / Six Sigma
  • Analýza příčin problému pomocí PDCA / DMAIC
  • Sledování harmonogramu a průběhu zaváděných opatření
  • Vyhodnocování přínosů zlepšovacích návrhů
  • Podpora při zavádění nových postupů a procesů
  • Komunikace se zástupci jednotlivých oddělení a zástupci ostatních výrobních závodů
  • Pravidelný reporting vedení společnosti o stavu jednotlivých projektů

POŽADUJEME:

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Schopnost analyzovat data
  • Znalost MS Office
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost vést tým
  • Pečlivost
  • Vhodné i pro absolventy

VÝHODOU:

  • Praxe z oblasti automotive, případně výrobního prostředí
  • Znalost procesu lakování
  • Znalost procesu neustálého zlepšování založený na modelu Six Sigma (green belt, black belt)

NABÍZÍME VÁM:

  • Zázemí silné prosperující společnosti
  • Následná profesní školení
  • Výhodné platové podmínky
  • Týden dovolené navíc
  • Při splnění podmínek 13. mzda
  • Za doporučení kolegy odměnu 20.000,- Kč
  • Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele a nápoje na pracovišti zdarma
  • Další zaměstnanecké benefity

Společnost
RONAL CR s.r.o.
Adresa
Jungmannova 1117, Jičín – Valdické Předměstí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Technik výroby, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

RONAL CR s.r.o., Nováková Jana
+420 493 587 190