ROMPA CZ s.r.o.

Společnost Rompa CZ s. r. o., součást rostoucí mezinárodní skupiny Rompa Group, jejímž programem je výroba široké škály produktů z plastů pro automotive i non automotive zákazníky, nabízí příležitost připojit se k našemu stále rostoucímu, úspěšnému týmu.

Těšíme se na Vás!

Specialista správy a řízení balících předpisů

Pracovní náplň:

  • správa a řízení balicích předpisů (zákaznických, dodavatelských i interních)
  • optimalizace minimálních nákupních dávek
  • vytváření BOM s ohledem na balení
  • optimalizace skladových zásob (minimální a maximální množství)
  • optimalizace MOQ
  • evidence vratných obalů
  • správa systému EKO KOM

Očekáváme od Vás:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v logistice ve výrobní firmě, minimálně 3 roky, automotive výhodou.
  • znalost pull systému, principy štíhlé výroby
  • znalost systémové normy ISO 9001 (ISO/TS 16949 výhodou)
  • znalost angličtiny, výhodou (komunikaci s kolegy a zákazníky
  • iniciativa v řešení problémů
  • analytické a logické myšlení
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • stabilní pracovní místo v zázemí prosperující firmy
  • odborný a osobní rozvoj
  • občasné pracovní cesty v rámci Evropy
  • motivující platové ohodnocení závislé na schopnostech a zkušenosti uchazeče
  • stravenky, penzijní připojištění, jazykové kurzy,
  • notebook, mobil
  • pružná pracovní doba

Společnost
Rompa CZ s. r. o.
Adresa
Cukrovarská 494/39, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis, Výroba a průmysl, Logistik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Rompa CZ s. r. o., Lucie Prýglová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.