ROMPA CZ s.r.o.

Společnost Rompa CZ s. r. o., součást rostoucí mezinárodní skupiny Rompa Group, jejímž programem je výroba široké škály produktů z plastů pro automotive i non automotive zákazníky, nabízí příležitost připojit se k našemu stále rostoucímu, úspěšnému týmu.

Těšíme se na Vás!

MANIPULANT VE VÝROBĚ

Náplň práce:

• manipulace s plastovými výrobky, rozvoz materiálu a svoz hotových výrobků
• jednoduché montážní úkony
• obsluha strojů
• příprava materiálu
• evidence počtu vyrobených kusů do výrobní dokumentace
• obsluha vysokozdvižného vozíku

Požadujeme:

• praxe na Vysokozdvižném vozíku VÝHODOU
- zájemce bez praxe na VZV zaškolíme a zaučíme
• ochotu pracovat ve 3 směnném režimu
• pracovitost a pečlivost
• manuální zručnost
• zodpovědný přístup k práci
• dobrý zdravotní stav
• uvítáme praxi z výrobní společnosti, není však podmínkou

Nabízíme:

• zázemí perspektivní rostoucí mezinárodní společnosti
• práci na plný úvazek
• stravenky
• příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy
• dovolená navíc
• zvýhodněné mobilní tarify
• nástup možný ihned

O firmě

Rompa CZ s. r. o.

Jsme výrobní firma z Vyškova, vyrábíme plastové díly pro zákazníky z celého světa. A jsme ve formě! Protože máme stále více zákazníků, potřebujeme také stále více šikovných zaměstnanců. Pracovat v plastovém průmyslu se vyplatí, neměli jsme nouzi o práci ani za dob ekonomické krize. A také výplatu dostaneme vždy včas. Navíc se u nás třeba z pozice operátora můžete dostat až na výrobního manažera. Rompa CZ – Máme formu.

Adresa
Cukrovarská 494/39, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Rompa CZ s. r. o., Lucie Prýglová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.