ROMPA CZ s.r.o.

Společnost Rompa CZ s. r. o., součást rostoucí mezinárodní skupiny Rompa Group, jejímž programem je výroba široké škály produktů z plastů pro automotive i non automotive zákazníky, nabízí příležitost připojit se k našemu stále rostoucímu, úspěšnému týmu.

Těšíme se na Vás!

Inženýr/ka kvality

Náplň práce:

  • zajišťování kvality ve všech fázích projektu
  • řešení neshod, hledání kořenových příčin, řízení nápravných opatření
  • komunikace se zákazníky (z ČR i zahraničí) v oblasti kvality, řešení reklamací
  • provádění interních auditů
  • účast na zákaznických a systémových auditech

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • máte zkušenosti z oblasti vstřikování plastů, ideálně z automotive společnosti minimálně 5 let
  • znáte a umíte aplikovat nástroje pro řízení a zlepšování kvality (8D, FMEA, MSA, SPC, APQP a PPAP )
  • umíte se orientovat ve výkresové dokumentaci
  • máte dobrou znalost MS Office
  • znáte systémové normy ISO 9001 (ISO/TS 16949 )
  • umíte řešit problémy, dotahovat věci do konce (PDCA), dosahujete výsledků
  • máte analytické a logické myšlení, komunikační a prezentační dovednosti
  • máte orientaci na zákazníka, týmového ducha a jste ochoten se učit novým věcem
  • komunikativní znalost angličtiny (denní využití v mluvené i písemné formě)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • stabilní pracovní místo v zázemí prosperující firmy
  • odborný a osobní rozvoj
  • občasné pracovní cesty v rámci Evropy
  • motivující platové ohodnocení
  • stravenky, penzijní připojištění, jazykové kurzy,
  • notebook, mobil
  • pružná pracovní doba
  • práci v dobrém kolektivu

O firmě

Rompa CZ s. r. o.

Jsme výrobní firma z Vyškova, vyrábíme plastové díly pro zákazníky z celého světa. A jsme ve formě! Protože máme stále více zákazníků, potřebujeme také stále více šikovných zaměstnanců. Pracovat v plastovém průmyslu se vyplatí, neměli jsme nouzi o práci ani za dob ekonomické krize. A také výplatu dostaneme vždy včas. Navíc se u nás třeba z pozice operátora můžete dostat až na výrobního manažera. Rompa CZ – Máme formu.

Adresa
Cukrovarská 494/39, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Rompa CZ s. r. o., Jana Smejkalová