ROMPA CZ s.r.o.

Společnost Rompa CZ s. r. o., součást rostoucí mezinárodní skupiny Rompa Group, jejímž programem je výroba široké škály produktů z plastů pro automotive i non automotive zákazníky, nabízí příležitost připojit se k našemu stále rostoucímu, úspěšnému týmu

Technický manažer

Náplň práce

  • vede oddělení inženýringu a nástrojárny
  • zodpovídá za monitorování a reportování klíčových ukazatelů (KPI) přidělených oddělení
  • zdokonaluje výrobní procesy v oblastech vstřikování plastů a montáží
  • navrhuje a realizuje změny v rozmístění strojních technologií
  • zajišťuje nákup nových strojů, forem, robotů a souvisejících zařízení pro výrobu plastových dílů
  • koordinuje zavádění nových projektů, řeší kritické body projektů, spolupracuje na zavádění nových projektů, jak interně s dalšími zapojenými odděleními, tak s představiteli zákazníků a dodavatelů, řeší dodatečné požadavky zákazníků
  • optimalizuje procesy podpory sériové výroby ze strany technického úseku
  • zajišťuje technickou infrastrukturu firmy od strategické po operativní úroveň

Požadujeme:

  • prokazatelné víceleté zkušenosti z technické přípravy v oblasti vstřikování plastů, ideálně v automobilovém průmyslu
  • technické znalosti strojních zařízení a vstřikovacích forem
  • praktickou zkušenost s Lean managementem a procesy neustálého zlepšování
  • zkušenosti s využíváním moderačních technik a technik zpracování problémů
  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • prokazatelnou zkušenost s vedením týmů a projektů
  • komunikativní znalost AJ podmínkou - (denní komunikace se zahraničními kolegy, zákazníky, dodavateli)
  • aktivní přístup, týmový hráč, samostatnost při řešení zadaných úkolů, komunikativnost, asertivita, odolnost vůči stresu a časová flexibilita
  • uvítáme zkušenost z prostředí mezinárodních firem

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou práci v dynamické mezinárodní výrobní společnosti
  • pozice je součástí TOP managementu společnosti, možnost seberealizace
  • práci s moderními technologiemi
  • motivující mzda
  • zaměstnanecké benefity
  • příjemný tým spolupracovníků

Těšíme se na Vaše životopisy v českém a anglickém jazyce

Společnost
Rompa CZ s. r. o.
Adresa
Cukrovarská 494/39, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Rompa CZ s. r. o., Jana Smejkalová