ROMPA CZ s.r.o.

Společnost Rompa CZ s. r. o., součást rostoucí mezinárodní skupiny Rompa Group, jejímž programem je výroba široké škály produktů z plastů pro automotive i non automotive zákazníky, nabízí příležitost připojit se k našemu stále rostoucímu, úspěšnému týmu

Účetní

Náplň práce:

* účtování došlých faktur, interních dokladů, zápočtů
* příprava podkladů pro vykazování daní, závěrkové práce
* kontroly, párování účetních dokladů, rozbory, podklady pro audit
* související administrativní činnosti
* podílení se na rozvoji informačního systému
* komunikace s partnery při odsouhlasování sald
* postupně účtování v dalších oblastech

Požadujeme:

* VŠ / SŠ ekonomického zaměření nebo absolvování odborných kurzů
* znalost českých účetních předpisů a základní znalost daňové problematiky
* praxe v oboru účetnictví
* základní znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou
* komunikativnost, analytické a logické myšlení, pečlivost
* výhodou znalost ERP Baan /Infor LN
* znalost práce s PC, MS Office, Excel
* zájem o odborný růst

Nabízíme:

* zajímavou práci v rámci mezinárodní firmy
* odpovídající mzdové ohodnocení, firemní benefity
* možnost seberealizace
* příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu
* příjemný pracovní prostředí
* týmovou podporu

Společnost
Rompa CZ s. r. o.
Adresa
Cukrovarská 494/39, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Rompa CZ s. r. o., Jana Smejkalová