Mezinárodní společnost PRIVATE CONSULTING GROUP, která působí v oblasti zprostředkování investičních příležitostí skupiny ARCA CAPITAL (private equity, development, energetika), vypisuje výběrové řízení na pozici "Akviziční Obchodník".

Akviziční Obchodník - 500 000 až 1 000 000Kč ročně

Nabízíme:

- Zázemí silné finanční skupiny

- Motivační platové ohodnocení (50 000 - 90 000Kč v prvním roce)

- Práce s kvalitními produkty pro bonitní klientelu

- Možnost kariérního postupu

- Práce v kanceláři (3 minuty od metra Palmovka)

- Příjemné pracovní prostředí

- Firemní bonusy

- Vlastní výukový a školicí systém

- Občerstvení na pracovišti

Náplň práce:

- Komunikace s privátními a korporátními klienty

- Rozšiřování a správa klientského portfolia

- Vedení schůzek v kanceláři

- Upevňovaní vztahů s klienty

- Pracovní doba PO-ČT (8:30-17:00hod), PÁ (8:30-15:00hod)

Požadujeme:

- Proaktivní přístup

- Reprezentativní vystupování a dobré komunikační schopnosti

- Chuť neustále se vzdělávat a rozvíjet své dovednosti

- Bezúhonnost a zodpovědnost

- Práce je vhodná i pro absolventy a uchazeče bez praxe v oboru (vlastní školicí systém)

Společnost
Roman Gabaľ
Adresa
Smrčkova 2485/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 500 000 – 1 000 000 Kč / rok
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Finanční poradce, Makléř, Obchodní zástupce, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.