Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 88 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 820 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

Finanční účetní - analytik (m/ž)

Náplň práce:

ı Kontrola a analýza nákladů organizace.

ı Hodnocení efektivnosti a návratnosti investic.

ı Tvorba a kontrola finančních plánů.

ı Příprava statistik a prezentací.

ı Vypracování pravidelných reportů a hlášení pro management organizace.

ı Zpracování měsíční a roční závěrky.

ı Zpracování reportu z roční závěrky do koncernu.

ı Vedení prací při finančním auditu, příprava podkladů, součinnost s auditorem.

ı Účtování o časovém rozlišení nákladů a výnosů, o dohadných položkách, rezervách, kurzových rozdílech, splatné dani z příjmů a odložené dani.

ı Kontrola postupů při realizaci daňových povinností.

ı Komunikace se správcem daně, auditory a daňovými poradci.

ı Příprava podkladů a zpracování finančních analýz a prognóz.

ı Sledování a vyhodnocování finančního vývoje organizace.

Požadujeme:

ı SŠ/VŠ ekonomického směru

ı relevantní a doložitelná praxe ve vztahu k hledané pozici

ı velmi dobrá znalost NJ, komunikativní znalost AJ

ı samostatnost a zodpovědnost, spolehlivost a agilní přístup

ı velmi dobré znalosti SAP ERP

ı zkušenosti z bankovnictví/controllingu/financí vítána

ı pozice není vhodná pro absolventy

Nabízíme
Základní nástupní mzdu 237,56 Kč/hod = průměrný základní měsíční plat 39.910,08 Kč (základní mzda je bez mzdové složky osobního hodnocení a dalších příplatků dle platné Kolektivní smlouvy).

Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání, homeoffice a služební notebook.

Benefity: až 29 dnů pracovního volna, příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní školka, podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitů v moderní a dynamické společnosti jakou je Rohde & Schwarz.

Společnost
ROHDE & SCHWARZ
Adresa
Špidrova 49, Vimperk – Vimperk III
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 39 900 – 47 900 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o., Jakub Hubáček
Špidrova 49, 38501 Vimperk, Česká republika
+420 388 452 313
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.