Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 88 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 820 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

Specialista štíhlé výroby (m/ž)

Máte zkušenosti z oblastí štíhlé výroby a chcete je uplatnit ve stabilní německé společnosti?
Zvládnete své nápady zapracovat do layoutu a zařídit jejich realizaci? Chcete využívat cizí jazyk a podílet se na projektech s kolegy z celého světa? Pracujte u nás jako Specialista štíhlé výroby.

Náplň práce:

ı Analýza pracovních postupů za účelem zefektivnění výroby ve smyslu zmenšení zásob a zrychlení toků.

ı Vedení interních projektů a aktivní účast na koncernových projektech.

ı Mapování a design toku - VSM.

ı Tvorba nových layoutů.

ı Neustálé zlepšování, redukce plýtvání ve výrobě a administrativě pomocí metod štíhlé výroby.

ı Tvorba výrobních standardů.

ı Školení zaměstnanců v oblasti štíhlé výroby a vytváření školicích materiálů. Školení toho, jak funguje produkční systém Rohde & Schwarz.

ı Správa zlepšovacích návrhů a podpora jejich realizace.

Požadujeme:

ı Minimálně středoškolské vzdělání

ı Zkušenosti s nástroji štíhlé výroby

ı Výbornou znalost českého jazyka

ı Výbornou znalost německého či anglického jazyka

ı Znalost práce s MS Office, SAP

ı Zkušenost s CAD systémy výhodou

ı Proaktivní tvůrčí přístup

ı Schopnost a chuť prosazovat změny

Nabízíme:

Základní nástupní mzdu 217,94 Kč/hod = průměrný základní měsíční plat 36.613,92 Kč.

Základní mzda je bez mzdové složky osobního hodnocení a dalších příplatků dle platné Kolektivní smlouvy.

Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu.

Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání.

Benefity: 25 dní dovolené + další volno navíc, příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní školka, podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitů v moderní a dynamické společnosti jakou je Rohde & Schwarz.

Společnost
ROHDE & SCHWARZ
Adresa
Špidrova 49/56, Vimperk – Vimperk III
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 36 600 – 43 200 Kč / měsíc
Zařazeno: Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o., Jakub Hubáček
Špidrova 49, 38501 Vimperk, Česká republika
+420 388 452 313