Rockwell Automation, největší společnost na světě zaměřená na průmyslovou automatizaci, hledá nové kolegy do naší divize R&D v Praze.
Hledáme SW inženýry, kteří by rádi zkusili kreativní a zajímavou práci v oddělení vývoje a podíleli se tak na vzniku nových aplikací a systémů v rámci globální produkce.

DevOps Engineer

Hledáme posilu do našeho Devops Týmu v Praze.

Vaše náplň práce bude:

  • Instalace a údržba systémů jako GitLab, Jenkins, Artifactory, Coverity a podobné, následně jejich správné využití pro potřeby vývojových týmů, nastavení projektů, repositářů a přístupů a osvěta a podpora správného používání,
  • podpora jednotlivých týmů vývojářů a testerů na úrovni poskytnutí znalostí a pomoci s nastavením IT infrastruktury zřízené a spravované DevOps inženýry, aktivně sdílené mezi více týmy,
  • práce pro vývojový tým na úlohách, které jsou vyžadovány obecně po všech týmech tak aby DevOps maximálně využil svou znalost a usnadnil danému týmu činnost kterou by jinak každý tým sám vymýšlel znovu, např. nastavit automatizované generování reportů, dokumentace, statických analýz kódů nebo zakládání nastavení a zprovoznění nástrojů a systémů pro automatizaci
  • příležitostně práce pro vývojový tým na úlohách specifických potřeb tým, které pomáhají rychleji a produktivně sestavovat, testovat a poskytovat software vyvíjený daným týmem
  • šíření všech výše popsaných ověřených praktik získaných na jednom projektu mezi další týmy
  • instalace a administrace Windows i Linux systémů, správa běžných fyzických počítačů, virtuálních počítačů, účelových zařízení s Linuxem i malých serverů a síťových prvků pro potřeby vývojových projektů
  • instalace, nastavení, zálohování, udržování v běhu a v aktuálním stavu existující prostředí používané několika týmy vývojářů
  • aktivní řešení problémů při jakémkoliv výpadku nebo chybě
  • správa sítě, laboratorní podsítě a jejich propojení nebo naopak oddělení, diagnostika a údržba
  • řešení problémů, které nemůžeme s naším zařízeními provádět sami např. potřeba dohodnout a zařídit s korporátním IT, připojení do domény nebo zpřístupnění přes firewally
  • automatizace činností dostupnými nástroji i vlastními skripty, programovaní v Pythonu, shellech nebo batch.

Co od Vás očekáváme:

  • schopnost nebo alespoň povědomí jak ze zdrojových kódů programu, C/C++ ale I v jiných jazycích, přeložit a sestavit výsledný softwarový produkt, ideálně za použití build automation nástrojů jako cmake/ant/maven, a celý postup následně automatizovat a opakovaně spouštět
  • zkušenosti optimálně s Jenkins nebo podobným nástrojem na úrovní zakládání a nastavování nových projektů, vývoj skriptů build jobů a konfigurace celých pipelines složitějších projektů
  • zkušenost obecně s build a release procesem
  • technická znalost CI/CD aplikací a nástrojů, ideálně Jenkins/TeamCity, GitLab, Chef/Ansible, ELK, Terraform, Kubernetes, Docker, Artifactory apod.
  • povědomí o webech, schopnost udržet v běhu webserver a případně vylepšovat menší intranetový informační portál
  • zkušenost se správou systémů a IT infrastruktury primárně z pohledu podpory pro softwarový vývoj a testování
  • znalost preferovaně VMware a vCenter a obecná orientace ve virtualizaci počítačů
  • znalost a zkušenosti s veřejnými a privátními Cloudy, preferované Microsoft Azure
  • preferujeme zkušenost s vývojem softwaru a znalostí programování, postupů a nástrojů k tomu používaných

Co nabízíme:

  • Roční bonus
  • 5 týdnu placené dovolené
  • 5 sick days
  • Plně hrazené životní pojištění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu ve formě financí
  • MultiSport karta
  • Prémiovou lékařskou péči
  • Uplatnění a rozvoj znalostí v oblasti návrhu a implementace software
  • Práce se zajímavými technologiemi
  • Práce v distribuovaném a dynamickém mezinárodním týmu

Pokud Vás to zaujalo, rádi uvítáme Vaše CV.

Společnost
Rockwell Automation s.r.o.
Adresa
Argentinská 1610/4, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Práce převážně z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, DevOps vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Rockwell Automation s.r.o., David Hloupý
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.