Rockwell Automation, největší společnost na světě zaměřená na průmyslovou automatizaci, hledá nové kolegy do naší divize R&D v Praze.
Hledáme SW inženýry, kteří by rádi zkusili kreativní a zajímavou práci v oddělení vývoje a podíleli se tak na vzniku nových aplikací a systémů v rámci globální produkce.

Embedded software engineer

Co vás čeká

Na této pozici budete vyvíjet specialní firmware, který se používá pro controllery, zejména pro PLC. Projekty se mění a práce je tak málokdy repetetivní. Budete se přímo podílet na práci oddělení výzkumu a vývoje, a budete tak důležitou součástí naší společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost C++ je v tomto případě nutnost a ideálně alespoň dva roky, spíše více

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Vysoká škola - technického zaměření
  • Ideálně znalost Pythonu je v tomto případě určitě výhodou - používá se u nás poměrně často a bude se ho potřeba naučit - věříme, že když zvládáte C++ zvládnete hravě i Python :-)
  • Výhodou jsou zkušenosti s vývojem softwaru pro embedded systémy, zejména s použitím embedded RTOS nebo Linuxu
  • Ideálně umět jak ČJ tak AJ :-)
  • Znalost průmyslových protokolů, zejména protokolu Common Industrial Protocol (CIP)
  • Jakákoliv znalost s embedded softwarem a hardwarem je v tomto případě samozřejmě vítána

Co vám můžeme nabídnout

  • Roční bonus (podle seniority)
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční příspěvěk na jídlo (odpracované dny)
  • 5 sick days
  • Plně hrazené životní pojištění
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 3% z hrubé mzdy
  • Speciální zdravotní péče
  • Kombinace HO a práce v officu
  • Pěkné kanceláře v Praze Holešovicích

Společnost
Rockwell Automation s.r.o.
Adresa
Argentinská 1610/4, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Práce převážně z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Rockwell Automation s.r.o., David Hloupý
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.