Nabízíme :

* 2 pracovní pozice : obsluha bistra a pokladny
* Práce na hlavní pracovní poměr
* Kvalitní zaučení
* Příjemné pracovní prostředí
* Solidní jednání

Vybraní zájemci budou vyzvání k osobnímu jednání, při kterém obdrží konkrétní pracovní podmínky.

Požadujeme:

Věk: min. 18 let
Vzdělání: vyučení
Čistý trestní rejstřík
Zdravotní průkaz
Spolehlivost, loajalitu, příjemné vystupování

Náplň práce:

Obsluha bistra a zákazníků na čerpací stanici, práce s finanční hotovostí, naskladnění a prodej zboží, úklid.

Kontakt

tel.: 724 980 515

Společnost
RoBiN OIL s.r.o.
Adresa
Opavská 1242/54, Rýmařov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 20 000 – 23 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Prodej a obchod, Pokladní, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.