RESIDOMO, s.r.o.

S více než 43 000 byty v Moravskoslezském kraji jsme největším soukromým poskytovatelem nájemního bydlení v České republice. RESIDOMO je domovem pro téměř 90 000 lidí. Našim majoritním vlastníkem je jedna z největších investičních firem na světě – americký Blackstone, pro kterou nás spravuje britská společnost Round Hill Capital. Nespornou výhodou nájemního bydlení je, že nájemník nemá starosti s péčí o nemovitost a hlavní snahou je, aby se naše byty staly pro naše nájemníky domovem.

Co za námi zůstává?

miliard jsme dosud investovali do bytového fondu
milionů jsme rozdělili seniorům na slevách z nájmu
tisíc klientů ročně odbaví klientská centra

Proč k nám a co od nás můžete čekat?

Proč k nám a co od nás můžete čekat?

Naší největší výhodou je stabilita. Tím, že umožňujeme lidem bydlet a lidé musí bydlet, ať je krize nebo ekonomika směřuje se světlým zítřkům, patříme mezi nejsolidnější zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji. U nás dostanete solidní plat, ale hlavně ho vždycky dostanete včas a v plné výši. Nehledáme zaměstnance, kteří chtějí co nejvyšší mzdu, ale umí ocenit právě naši stabilitu a spolehlivost.

Koho hledáme?

Hledáme týmové hráče, kteří umí dělat poctivě svou práci, své sliby plní a dokáží plnit oprávněné požadavky našich nájemníků, tak aby se jim u nás dobře žilo. Mimo mzdy nabízíme i propracovaný systém benefitů a stravenky, ale to už bude nejlepší, když si poslechnete osobně od našich personalistů. Navíc organizujeme pro naše zaměstnance nejrůznější společenské a sportovní akce a na konci roku vánoční večírek.

Naše práce má smysl

RESDIOMO se snaží, podporoval kraj i lidi, ve kterém žijeme. Proto jsme založili tři komunitní centra Archa v Ostravě, Havířově i Karviné, podporujeme sportovní kluby a kulturní akce, na které můžete mít jako zaměstnanci zvýhodněné vstupenky nebo s námi můžete pomáhat udržovat Beskydy čisté na akci Poděkuj horám – úklid Beskyd.

Video

Kde všude máme pracoviště?

Kdo nám tady chybí?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

Referent klientského centra Ostrava

RESIDOMO, s.r.o.
Adresa Ostrava – Poruba
Datum vystavení10. prosince

Referent zákaznické linky

RESIDOMO, s.r.o.
Adresa Ostrava – Moravská Ostrava
Datum vystavení10. prosince

Referent klientského centra Karviná

RESIDOMO, s.r.o.
Adresa Karviná – Nové Město
Datum vystavení10. prosince

Kdo s Vámi bude zpočátku komunikovat?

Dominika Michálková
HR Generalista

Zaujali jsme vás? Tak neváhejte :-)