REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá kolegu do svého týmu!

REMANTE GROUP s. r. o. uvítá nadšence, na pozici:

REKLAMAČNÍ PRACOVNÍK / CE

Pracovní místo: Opava

Nástup možný únor, březen.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řešení agendy reklamací od A do Z (komunikace s dodavateli, zákazníky a přepravními firmami)
  • Zpracování agendy reklamací v ERP systému
  • Vyřizování emailové dokumentace
  • Fotodokumentace reklamovaného dílu při příjmu a odesílání
  • Pravidelný reporting o dosažených výsledcích a plnění stanovených úkolů

POŽADUJEME:

  • Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Znalost anglického jazyka – komunikativní úroveň
  • Znalost polského jazyka výhodou
  • Znalost systému Pohoda - výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • Zkušenosti z automobilového průmyslu - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ambiciózního člověka s výbornými komunikačními dovednostmi a reprezentativním vystupováním

NABÍZÍME:

  • Nástupní mzdu od 25 000 Kč (dle pracovních zkušeností) + motivační ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Měsíční prémie po zkušební době dle dosažených výsledků až do 10 000 Kč
  • Pracovní smlouvu, práce na plný úvazek 40 hodin / týdně
  • Nástup dle domluvy
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
  • Dovolená 22 dnů + 3 dny Sick Days
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění ve výši 1 500 Kč
  • Stravenky 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na dopravu
  • Multisport karta
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)

Přijmi výzvu a změň svou práci! Staň se součástí našeho týmu REMANŤÁKŮ a napiš nám!

V případě dotazů nás kontaktuj na telefonním čísle 731 447 515, 735 194 751 a my ti rádi odpovíme.

Víme, že schopný člověk se uplatní vždy - dáme Ti příležitost.

www.remante.com

Společnost
REMANTE GROUP s.r.o.
Adresa
Na Starém břehu 2756/7, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Výroba a průmysl, Auto - moto, Administrativní pracovník, Referent, Přijímací technik, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

REMANTE GROUP s.r.o., Květoslava Čižmárová
+420 731 447 511