REMANTE GROUP s. r. o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl.

Jsou automobily Vašim koníčkem? Máte zkušenosti v oblasti AUTOMOTIVE? Rozumíte obchodu více než většina? Jste člověk, který umí tvořit firmě zisk? Máte zájem udávat směr, vytvářet nové výzvy a rozvíjet mezinárodní obchod?

Jste silný týmový hráč s tahem na branku? Pak možná hledáme právě Vás.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Pracovní místo v Opavě.

Pracovní náplň

  • Rozvoj a řízení přidělené produktové skupinyv rámci platné firemní strategie
  • Cenotvorba, produktové plány a strategie, plánování a rozpočtování obratu a marže
  • Podpora prodeje produktových sortimentů a spolupráce s prodejci, marketingovým oddělením
  • Jednání s dodavateli (zajištění, zavádění a trvalé zlepšování komerčních podmínek pro svěřenou produktovou skupinu, bonusy), s vedením společnosti (produktová strategie, ceny)
  • Provádění analýz podle aktuálních potřeb trhu (analýzy vnitřního, vnějšího prostředí)
  • Monitoring trhu
  • Reporting obchodnímu řediteli
  • Spolupráce při vytváření obchodních plánů
  • Vytváření marketingových a reklamních akcí
  • Příprava dat a spolupráce s databázovým specialistou a prodejním týmem na aktualizaci systému a produktové nabídky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Znalost anglického jazyka - pokročilá úroveň (C1), polského jazyka - středně pokročilá úroveň (B2)
  • Profesní zkušenosti v automobilovém průmyslu nebo v managementu min. 3 let
  • Znalost automobilového průmyslu na vysoké odborné úrovni
  • Silnou orientaci na výsledky a obchodního ducha
  • Analogické a logické myšlení
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci, zodpovědnost, odolnost vůči stresové zátěži
  • Počítačová způsobilost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Nástupní mzda 35 000 Kč – 42 000 Kč (dle pracovních zkušeností)
  • Motivační ohodnocení podle dosažených výsledků
  • Vysokou míru seberealizaci při pracovní činnosti
  • Produktová školení
  • Pracovní smlouva, práce na plný úvazek 40 hodin týdně
  • Stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
  • Dovolená 25 dnů + 3 dny Sick days
  • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na životní pojištění nebo na penzijní připojištění
  • Možnost účasti na světových veletrzích
  • Práci v dynamické firmě s mladým kolektivem
  • Nástup ihned nebo dle domluvy

Prodáváme a vystavujeme na světových veletrzích, dodáváme nadnárodním korporacím. Máte-li dotaz ihned nás kontaktujte, máte-li zájem o pracovní pozici pošlete Váš životopis.

Rozšiřujeme náš tým o nové pracovní pozice. Hledáme průbojné, vytrvalé a zralé osobnosti s obchodním duchem a praxí.

www.remante.com

Společnost
REMANTE GROUP s.r.o.
Adresa
Na Starém břehu 2756/7, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Polština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Nákup, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Product Manager, Regionalní obchodní manažer, Product Specialist, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

REMANTE GROUP s.r.o., Květoslava Čižmárová
+420 731 447 511