REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá nadšence do svého týmu!

REMANTE GROUP potřebuje člověka, který se nebojí hledat nové cesty a výzvy, má zkušenosti v oblasti marketingu a má zájem pracovat v úspěšně rozvíjející se společnosti.

Nabízíme pracovní pozici v Opavě nebo externí spolupráci.

Marketingový specialista

Náplň práce

  • Příprava, realizace a implementace marketingové strategie společnosti
  • Vyhodnocování efektivity marketingových činností
  • Analýzy vnějších a vnitřních činitelů (SWOT analýza)
  • Vyhledávání příležitostí na trhu
  • Příprava a realizace aktivit pro zvýšení prodeje
  • Spolupráce při tvorbě, zajišťování a aktualizaci webových stránek a informačních a propagačních materiálů napříč firmou
  • Prezentace firmy na internetu a aktualizace uveřejňovaných informací
  • Práce s marketingovými nástroji: Marketing miner & Collabin
  • Zpracování dat z Google analatytics, GSC
  • Optimalizace SEO a hlídání indexovatelnost webu

Požadavky

  • VŠ, SŠ vzdělání v oboru ekonomie / marketing výhodou
  • Praxe v marketingu
  • Znalost grafického manuálu
  • Znalost Marketplace (Amazon, Ebay), Heuréka, Zboží, Seznam web konzola
  • Výborné organizační dovednosti, kreativita, příjemné vystupování
  • Prezentační dovednosti, aktivní přístup
  • AJ na velmi dobré úrovní

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v rozvíjející se společnosti
  • Mzdu od 25 - 30 tis. Kč podle pracovních zkušeností
  • Bonus dle šikovnosti a nadstandardních výkonů po zkušební době
  • 25 dnů dovolené + 3 Sick days
  • Příspěvek na stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Dopravné
  • Nástup od 1. 8. 2019 nebo dle dohody

Oceníme Vaše pozitivní energii a chuť tvořit a učit se novým věcem. V případě zájmu nebo dotazu k pracovní pozici odpovězte na inzerát a přiložte svůj životopis.

Víme, že schopný člověk, se uplatní vždy.

www.remante.com

Společnost
REMANTE GROUP s.r.o.
Adresa
Na Starém břehu 2756/7, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Administrativní pracovník, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Specialista PR, Specialista marketingu, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

REMANTE GROUP s.r.o., Květoslava Čižmárová
+420 731 447 511