Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.
Slovanský dům, Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1
www.reedglobal.cz

Product Manager CEE (Packaging Advisor)– HomeCare, FMCG

Pro mezinárodní FMCG společnost v oblasti Home Care produktů, hledám Product Managera/-ku (samostatná pozice), který/-á bude zodpovědný/-á za projekty v oblasti uvádení nových produktů na trh, analýzy trhu, jazykové překlady obalů v regionu CEE,...

Náplň práce:

• spolupráce na všech částech marketingového mixu vč. vývoje obalů (packaging development)
• datová analýza zaměřená na cenotvorbu a profitabilitu
• launch nových produktů v rámci CEE regionu
• komunikace s externími dodavateli a továrnami
• komunikace s agenturou a ostatními odděleními společnosti
• zpětná vazba exportním zemím

Váš profil:

• alespoň 5 let zkušeností v oblasti marketingu v FMCG
• pokročilou znalost angličtiny a češtiny
• zkušenosti s Nielsen daty
• pečlivý a proaktivní přístup

Společnost nabízí:

• velmi přátelský a nápomocný tým
• vedení zkušenou managerkou, která ráda předá své dlouholeté zkušenosti (mentoring)
• 5 týdnů dovolené
• jazykové kurzy
• flexibilní začátek a konec pracovní doby ad.

Místo výkonu práce: Praha - u metra B
Termín nástupu: dohodou

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Luboš Verner
Senior Recruitment Consultant Sales & Marketing
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services , IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost
REED SPECIALIST RECRUITMENT
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Product Manager, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura