Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.
Slovanský dům, Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1
www.reedglobal.cz

Software tester C++

Máte zkušenost s manuálním i automatizovaným testováním za použití technologie C++, nebo C? Orientujete se v elektrotechnice a lákají Vás nové výzvy a možnosti se stále rozvíjet? Možná je tedy tato příležitost právě pro Vás. Hledáme zkušeného testera, který se nebojí výzev a rozjede v Česku zcela nový tým.

Náplň práce:
• Testování vestavěného software (C/C++) pro automatické dveřní systémy
• Provádění integračních testů na kompletním dveřním systému, kontrola dokumentů a zdrojových kódů
• Vytváření specifikací a dokumentace testů

Co byste měli mít:
• Alespoň jeden rok zkušeností s manuálním i automatizovaným testováním
• Znalost elektrotechniky, případně vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika
• Zkušenost s technologií C++, případně C
• Plynulou komunikativní angličtinu na úrovni B2 – C1
• Znalost německého jazyka je výhodou
• Ochota k pravidelným služebním cestám do Kematen/Ybbs, Rakousko

Náš klient nabízí:
• 5 týdnů dovolené
• 13 plat – roční bonus ve výši až jedné mzdy
• Flexibilní pracovní dobu a home office
• Pracovní doba 7,5 hodiny
• Stravenky
• Finanční odměny při pracovních a životních jubilejí
• Active Pass, Benefitní systém Cafeteria
• Firemní paušál

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned/dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Tereza Šrámková - IT & Technology
+420 607 005 510;

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost
REED SPECIALIST RECRUITMENT
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

REED SPECIALIST RECRUITMENT, Tereza Šrámková
(+420) 607 005 510