Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.
Slovanský dům, Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1
www.reedglobal.cz

Daňový specialista

Pro našeho klienta, významnou britskou společnost, hledáme uchazeče na pozici Daňový specialista, který bude mít možnost se podílet na celkové daňové agendě a projektech týkajících se daní.

Náplň pozice:

  • Podílení se na zajištění daňových záznamů v souladu se zákonným nařízením.
  • Správa systému na výpočet daňových opravných položek
  • Spolupracuje s účetním a finančním týmem pro zajištění daňové shody.
  • Spolupracuje na projektech souvisejících s daněmi
  • Spolupráce s daňovým poradcem

Požadavky:

  • Dokončené nebo probíhající vysokoškolské vzdělání
  • Plánovací, organizační a komunikační schopnosti
  • Analytické myšlení, řešení problémů, pozitivní přístup
  • Práce s PC (PowerPoint, Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Velkou výhodou je práce s velkými daty (MS Access, Power Pivot atd.)
  • Znalost lokálních daňových předpisů. Zejména DPPO a DPH

Nabízíme:

  • Systémem zaškolení
  • Přátelský a otevřený tým
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba a vlastní řízení času
  • Možnost práce z domova
  • 37,5 hodinový pracovní týden
  • MultiSport karta
  • 25 dnů dovolené, čaj a kávu na pracovišti
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění apod.

Místo pracoviště: Praha
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Pokud máte Linkedin, rád s Vámi zůstanu i zde v kontaktu:https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší

Jakub Horký, REED – Accountancy & Finance
+420 720 964 061

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost
REED SPECIALIST RECRUITMENT
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

REED SPECIALIST RECRUITMENT, Jakub Horky