Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.
Slovanský dům, Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1
www.reedglobal.cz

Senior/Hlavní účetní (V centru Prahy)

Pro významného klienta, stabilní mezinárodní společnost s dlouholetou historií, hledáme kandidáta, který bude zodpovědný za kompletnost a správnost účetnictví, přípravu finančních výkazů podle platných českých účetních standardů a daňové legislativy.

Náplň práce:

  • Kompletnost a správnost účetnictví a finančních výkazů
  • Příprava statutárních a skupinových reportů
  • Příprava přiznání k DPH a DPPO
  • Řízení měsíční závěrky
  • Dodržování českých a IFRS účetních standardů
  • Dodržování interních kontrolních srandardů
  • Komunikace s externími auditory, daňovými poradci, úřady

Požadavky:

  • 2 roky zkušeností na podobné pozici
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Znalost českých účetních a daňových předpisů
  • Znalost IFRS a programu SAP je výhodou
  • MS Office
  • Proaktivní přístup, odpovědnost a důraz na detail

Nabízíme:

  • Nadstandardní bonus (cca 20 % z roční mzdy)
  • 25 dní dovolené ročně + 3 dny volna navíc
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Unikátní pracovní prostředí
  • Stravenky
  • Možnost práce z domova
  • Flexibilní pracovní doma
  • Firemní produkty

Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Váš životopis. Pokud máte Linkedin, rád s Vámi zůstanu i zde v kontaktu:https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší

Jakub Horký, REED
+420 720 964 061

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services , IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost
REED SPECIALIST RECRUITMENT
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 55 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

REED SPECIALIST RECRUITMENT, Jakub Horky
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.