Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.
Slovanský dům, Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1
www.reedglobal.cz

Účetní (u metra Flóra)

Pro našeho předního klienta, stabilní mezinárodní společnost, sídlící u metra Flora v příjemných kancelářích, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní

Náplň práce:

  • Ověřování správnost příchozích faktur a zadávat a zadávání do účetního programu
  • Zabezpečení faktur spojenými s nákupem materiálu a jejich zanesení do skladové evidence
  • Účtování přijatých záloh
  • Spolupráce na měsíční závěrce obchodních závazků, záloh a nákladů příštích období
  • Zpracování závazků i pohledávek
  • Účtování operací týkajících se dlouhodobého majetku
  • Ad hoc účetní agenda

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti v účetnictví alespoň 2 roky
  • Znalost MS Office
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení
  • Schopnost týmové práce

Co klient nabízí:

  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní bonusy až 20 % z roční mzdy
  • 2 dny homeoffice měsíčně
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Možnost nákupu firemních produktů za velmi atraktivní ceny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost bezúročné půjčky

Místo pracoviště: Praha
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Pokud máte Linkedin, rád s Vámi zůstanu i zde v kontaktu:https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší

Jakub Horký, REED – Accountancy & Finance
+420 720 964 061

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost
REED SPECIALIST RECRUITMENT
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 38 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

REED SPECIALIST RECRUITMENT, Jakub Horky