My - skupina RECA s téměř 4.000 zaměstnanci, 100.000 produkty v nabídce, obchodním zastoupením v 24 zemích – jsme úspěšná obchodní společnost zabývající se přímým prodejem zboží v oblasti spojovacího materiálu, nářadí a dílenské chemie. Skutečná blízkost k zákazníkům, individuální přístup, síla expanze a prostor pro individuální možnosti každého zaměstnance patří k charakteristickým rysům skupiny RECA a tvoří základ jejího úspěšného fungování na mezinárodním trhu již několik desítek let.

Regionální obchodní zástupce Plzeň, Klatovy

 • Pro Váš úspěch jsme připravili:

 • Produkty, o jejichž kvalitu se můžete opřít, (spojovací materiál, nářadí, průmyslová chemie, lepidla, odmašťovače, brusivo, jsou špička na našem trhu od roku 1993. Máme vlastní řadu kvalitních produktů. Zákazníkům nabízíme konkrétní logistická řešení.
 • Zaučení je intenzivní. Proškolíme Vás nejen na produkty, ale i na obchodní dovednosti v rámci 3 týdenního online tréninku. Využíváme osvědčený prodejní systém 8 kroků prodeje a metody coachingu. Úvodní zaškolení je práce, praxe a zábava.
 • Vedení, znamená podporu. Oblastní manažer i produktový trenér jsou Vám neustále k dispozici. Tým obchodních referentů zařídí, co je potřeba. Scházíme se pracovně i soukromě.
 • Široké portfolio zákazníků je složeno z menších a středních firem v oblasti výroby, stavebnictví, opravárenství, údržby a servisu. Žádné dlouhé schvalovací procesy, ale objednávky přímo na místě u zákazníků a tím i rychlé výsledky práce.
 • Marketingovou podporu mají rádi naši zákazníci ale i zaměstnanci. To znamená, máme propracovaný systém podpory prodeje, soutěže, akce, bonusy, zákaznické dny.
 • Kvalitní a moderní pracovní pomůcky, jako auto značky Škoda + Shell karta, iPad, mobil, firemní oblečení (budete-li chtít), připojení k internetu. Vše je možné využít i k soukromým účelům.
 • Motivační odměnu, čím víc prodáte, tím víc dostanete. (provize a bonusy) Finanční strop není omezen. Garantovaná nástupní mzda. Naši lidé pracují na HPP na dobu neurčitou.

Co uděláte pro úspěch Vy:

 • Ve spolupráci s vedením firmy a zákaznickou podporou si připravujete podklady pro prezentace nových služeb a produktů pro nové i stávající zákazníky.
 • Osobně prezentujete a přirozeně komunikujete, jak v dílně, tak v kanceláři,
  zvládáte námitky i odmítnutí a neberete si je osobně, protože to je přirozenou součástí každého obchodu.
 • Flexibilně plánujete svoje aktivity k dosažení svého měsíčního/ročního cíle.


Kdo je u nás spokojený a úspěšný:


V našich týmech jsou ženy i muži, s praxí v řemeslech, výrobě, obchodě či stavebnictví
kteří se nevzdávají, rádi se učí,
umí naslouchat zákazníkům a nabídnout jim řešení, které neodmítnou,
mají přirozené vystupování a dokáží si získat důvěru zákazníků,
jsou proaktivní, cílevědomí a hledají způsoby řešení a ne důvody neúspěchu.

Oslovila Vás naše nabídka? Pak na nic nečekejte a pošlete nám, prosím, svůj životopis a krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

Nástup květen/červen 2021.

Více informací také na www.reca.cz.

Informace o pozici

Společnost
reca spol. s r.o.
Adresa
okres Plzeň-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

reca spol. s r.o., Petra Válková
601 304 526