Rádio Svobodná Evropa je nezávislá mediální mezinárodní organizace, které prostřednictvím rádia, televize i internetu vysílá nezávislé zpravodajství do 25 zemí ve 27 jazycích pro téměř 24,3 milionů posluchačů a on-line návštěvníků týdně. Naší misí je poskytovat objektivní informace do regionů, v nichž je zakázána nebo omezena svoboda mediálního zpravodajství.

User Support Technician - i pro absolventy, RFE/RL

Co děláme v IT oddělení Rádia Svobodná Evropa

· Jsme tým IT specialistů, kteří pomáhají plnit misi RFE/RL.

· V pražském ústředí podporujeme 700+ uživatelů, 1000+ koncových stanic a 100+ video editačních stanic.

· Čas od času pomůžeme i našim kolegům ve Washingtonu D.C. a v dalších 23 zemích.

· S nadšením implementujeme moderní technologie, ale naše práce není jen o nich – pomáháme lidem v RFE/RL dělat jejich práci lépe!

Aktuálně hledáme kolegu na pozici Specialista/ka IT podpory -POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY

· Specialista/ka IT podpory je zodpovědný/á za poskytování IT podpory koncovým uživatelům a řeší jejich technické problémy a požadavky.

· Nový/á kolega/kolegyně doplní tým IT podpory, kde aktuálně pracuje 5 IT specialistů, kteří se starají o více než 700 uživatelů a 1000 koncových stanic.

· Běžná pracovní doba je 9:00 – 17:30 h, ale jednou za 6 týdnů je nutné odpracovat týdenní odpolední směnu v čase 12:30 – 21:00 h, včetně pohotovosti na telefonu a navazující víkendovou směnu v čase 9:00 – 17:30 h.

Co nabízíme:

· Unikátní multikulturní prostředí s významnou historií zaměstnavatele (https:///www.rferl.org),

· Konkurenceschopný plat,

· Fajn kolektiv lidí a příjemné pracovní prostředí v moderní budově na Želivského,

· Možnost absolvovat odborné interní a externí kurzy,

· Smlouvu na dobu neurčitou po odpracování jednoho roku.

Balíček benefitů:

· 25 dnů dovolené,

· 13 dnů zdravotního volna/sick days (13 plně placených dnů v případě nemoci),

· Volno navíc (slavíme některé americké svátky),

· Fitness Benefit (plně hrazená karta Multisport),

· Příspěvek na veřejnou dopravu, příspěvek na stravu, příspěvek na letní dovolenou, penzijní pojištění, jazykové kurzy, životní pojištění.

Náplň práce:

· Řešení uživatelských problémů a požadavků.

· Konfigurace, instalace, testování a podpora stolních počítačů, notebooků, tiskáren, monitorů a dalších zařízení.

· Diagnostika hardwarových a softwarových problémů, komunikace daného řešení směrem k uživatelům.

· Instalace, údržba a testování softwarových aplikací.

· Úzká spolupráce se správci serverů a se správci sítě na řešení technických problémů.

· Proaktivní a profesionální poskytování uživatelské podpory.

Požadujeme:

· Pokročilá znalost operačních systémů Microsoft Windows,

· Dobrá znalost MS Office 365 aplikací,

· Zkušenost s konfigurací IT systémů,

· Týmový/á hráč/ka schopný/á komunikovat a efektivně spolupracovat s kolegy a dalšími spolupracovníky,

· Anglický a český jazyk na komunikativní úrovni.

Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa, Inc.
Adresa
Vinohradská 3333/159a, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa, Inc., Nikola Rigóová