Radio Free Europe/Radio Liberty (RFE/RL) is an international news organization headquartered in Prague, Czech Republic and Washington, D.C., with 21 bureaus throughout Russia, Central Asia, Afghanistan, and Central and Eastern Europe. Reporting in 27 languages across 23 countries, RFE/RL is one of the most comprehensive news operations in the world, providing responsibly reported, fact-based news in countries where media freedoms are under threat or banned outright. From Iran and Pakistan to Hungary, Ukraine, and Azerbaijan, RFE/RL journalists give audiences what they can't always get from their own local media: uncensored information and open debate. Reporting via digital, TV, and radio platforms, RFE/RL has a measured weekly reach of 38.1 million people. A private nonprofit, RFE/RL is funded by the U.S. Congress through the U.S. Agency for Global Media. RFE/RL's editorial independence is protected by U.S. law.

Vendor Payable Specialist

Máte zájem o práci ve financích a chcete si zkusit práci v jednom z nejvíce inspirativních a pestrých prostředí v Praze? Chcete přispět k poslání poskytovat volný přístup k informacím v zemích, kde vlády omezují občanské svobody? Pak máme příležitost právě pro Vás!

Hledáme bystrého, dobře organizovaného a milého kolegu s plynnou angličtinou a češtinou do našeho finančního týmu v Rádiu Svobodná Evropa v Praze jako Vendor Payable Specialist. Pokud hledáte organizaci se silným posláním a jste schopný všímat si detailů, které ostatním unikají, nebojíte se nových výzev, dodržujete časové plány a rádi pracujete v přátelském, profesionálním a mezinárodním prostředí s možnostmi rozvíjet své schopnosti a expertízu, tato pozice je zde právě pro Vás!

Zkušenosti v oblasti Accounts Payable jsou výhodou, nicméně ne striktní podmínkou. Umíte-li se rychle učit a jste-li týmový hráč, neváhejte se přihlásit.

Co můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci v mediální společnosti s unikátním posláním.
  • Výjimečný balíček benefitů (karta Multisport, příspěvek na MHD, penzijní připojištění, životní pojištění, sick days, jazykové kurzy, odborná školení, příspěvek na stravování).
  • Fascinující kolegy z rozličných kultur, zemí a prostředí.
  • Moderní pracoviště kousek od stanice metra Želivského.

V případě, že Vás tato pozice zaujala, pošlete nám Váš životopis a motivační dopis v anglickém jazyce.

Kompletní seznam požadavků v anglickém jazyce naleznete v popisu práce zveřejněném na webových stránkách Rádia Svobodná Evropa: https://www.rferl.org/jobs/detail/FIN1603-2101.html

Nabízíme mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem.

Další informace o nás najdete na našich webových stránkách: https://pressroom.rferl.org/about-us

 

Informace o pozici

Společnost
Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa, Inc.
Address
Vinohradská 3333/159a, Praha – Strašnice
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: Czech (Proficient), English (Advanced)
Benefits: Bonuses, Contribution holiday, Above-standard medical care, Contributions to the pension / life insurance, Transport allowance, Educational courses, training, Cafeteria, Contribution to sport / culture / leisure, Sick days
Listed in: Economics and Business Finance, Media, advertising, and PR, Financial specialist
Employment form
Employment form: Full-time work
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa, Inc., Liliia Pikus
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.