Rádio Svobodná Evropa je nezávislá mediální mezinárodní organizace, které prostřednictvím rádia, televize i internetu vysílá nezávislé zpravodajství do 25 zemí ve 27 jazycích pro téměř 24,3 milionů posluchačů a on-line návštěvníků týdně. Naší misí je poskytovat objektivní informace do regionů, v nichž je zakázána nebo omezena svoboda mediálního zpravodajství.

Systémový/á administrátor/ka -O365/Azure

Do IT Teamu Rádia Svobodná Evropa hledáme systémového administrátora Azure/O365. Nový/á kolega/kolegyně doplní tým systémové podpory, kde aktuálně pracuje 5 administrátorů.

Rádio Svobodná Evropa
Jsme rozhlasová a multimediální organizace s dlouhou tradicí, založená a financovaná Kongresem USA. Působíme v destinacích, kde svoboda tisku není samozřejmostí. Vysíláme a produkujeme v 27 jazycích do 25 zemí včetně např. Iránu, Afghánistánu, Pákistánu, Ruska, Běloruska a Ukrajiny, ale opět třeba také působíme i v Maďarsku. Pracuje pro nás více než 600 novinářů a 1300 nezávislých pracovníků v různých částech světa.

Co děláme v IT oddělení Rádia Svobodná Evropa

Jsme tým IT specialistů, kteří pomáhají plnit misi RFE/RL. Našimi hodnotami jsou férovost, spolehlivost, preciznost a analytické a kritické myšlení.

V pražském ústředí spravujeme 150+ serverů a řadu služeb, které obsluhují 700+ uživatelů a 1200+ koncových stanic, ale čas od času pomůžeme i našim kolegům ve Washingtonu D.C. a v dalších 25 zemích, kde jsou naše lokální pobočky
S nadšením implementujeme a spravujeme informační technologie, ale naše práce není jen o nich – pomáháme všem našim kolegům a lidem v RFE/RL dělat jejich práci lépe!

Co nabízíme

  • Unikátní multikulturní prostředí s neformální atmosférou spojené se smysluplnou misí celé organizace (https:///www.rferl.org), (https://cs.wikipedia.org/wiki/Svobodná_Evropa),
  • Stabilní zaměstnání a rezistenci vůči ekonomickým a sociálním krizím či změnám,
  • Konkurenceschopné mzdové ohodnocení,
  • Příjemné pracovní prostředí v moderní budově poblíž metra Želivského,
  • Možnost absolvovat odborné interní a externí kurzy,
  • Smlouvu na dobu neurčitou po odpracování jednoho roku.
  • Balíček benefitů zahrnující:
  • 20 dnů dovolené (po odpracovaných třech letech 25 dnů dovolené),
  • 13 dnů zdravotního volna/sick days (13 plně placených dnů v případě nemoci),
  • Volno navíc (slavíme i některé americké svátky),
  • Plně hrazenou kartu Multisport,
  • Příspěvek na veřejnou dopravu, příspěvek na stravu, příspěvek na letní dovolenou, penzijní spoření s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 5 %, jazykové kurzy, životní pojištění.

Náplň práce

  • Implementace, rozvoj a správa infrastrukturních cloud technologií a řešení MS Azure, M365, AAD, ADFS, Exchange / ExO / EOP
  • Správa a podpora identit a řízení přístupu pro cloudové a hybridní prostředí pomocí nástrojů Microsoft Identity Manager a Microsoft Azure AD Connect
  • Řešení problémů a optimalizace prostředí MS Azure / M365
  • Správa a podpora systémů Lotus Notes a IBM Domino (plánujeme eliminovat)
  • Správa, údržba a plánování rozvoje bezpečnosti M365 (ATP, Azure Sentinel, Cloud App Security Portal, DLP)
  • Spolupráce s kolegy v oblasti SharePoint / Teams / OneDrive
  • Monitorování provozu svěřených systémů a proaktivní řešení případných problémů a jejich prevence
  • Tvorba a údržba provozní dokumentace

Požadujeme

  • Minimálně 2-3 roky zkušeností s administrací Azure / MS 365 prostředí
  • Znalost prostředí MS technologií
  • Znalost skriptování v PowerShellu
  • Spolehlivost, preciznost, proaktivní přístup a týmového ducha
  • Znalost AJ na úrovni běžné komunikace
  • Výhodou znalost Moderní Správy Windows zařízení (SCCM, Modern Management, InTune, MDM, MAM)
  • Výhodou znalost MS Enterprise Management + Security
  • MS certifikace výhodou

Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa, Inc.
Adresa
Vinohradská 3333/159a, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa, Inc., Nikola Rigóová