RFE/RL’s mission is to promote democratic values and institutions and advance human rights by reporting the news in countries where a free press is banned by the government or not fully established. In 23 countries, RFE/RL journalists ​provide what many people cannot get locally: uncensored news, responsible discussion, and open debate. RFE/RL strives to meet the highest standards of objective journalism and report the facts, undaunted by pressure or attempted influence​.

Systémový/á administrátor/ka

Společnost: Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa, Inc.

Adresa: Vinohradská 3333/159a, Praha – Strašnice

· Do IT Teamu Rádia Svobodná Evropa hledáme systémového administrátora pro implementaci, rozvoj a správu infrastrukturních řešení. Nový/á kolega/kolegyně doplní tým systémové podpory, kde aktuálně pracuje 5 administrátorů.

Rádio Svobodná Evropa
· Jsme rozhlasová a multimediální organizace s dlouhou tradicí, založená a financovaná Kongresem USA,

· Působíme v zemích, kde svoboda tisku není samozřejmostí,

· Vysíláme a produkujeme v 27 jazycích do 25 zemí včetně např. Iránu, Afghánistánu, Pákistánu, Ruska, Běloruska a Ukrajiny, ale opět třeba také působíme i v Maďarsku,

· Pracuje pro nás více než 600 novinářů a 1300 nezávislých pracovníků v různých částech světa.

Co děláme v IT oddělení Rádia Svobodná Evropa
· Jsme tým IT specialistů, kteří pomáhají plnit misi RFE/RL,

· Našimi hodnotami jsou férovost, spolehlivost, preciznost a analytické a kritické myšlení,

· V pražském ústředí spravujeme 150+ serverů a řadu služeb, které obsluhují 700+ uživatelů a 1200+ koncových stanic,

· Čas od času pomůžeme i našim kolegům ve Washingtonu D.C. a v dalších 25 zemích, kde jsou naše lokální pobočky,

· S nadšením implementujeme a spravujeme informační technologie, ale naše práce není jen o nich – pomáháme všem našim kolegům a lidem v RFE/RL dělat jejich práci lépe!

· Nový/á kolega/kolegyně doplní tým systémové podpory, kde aktuálně pracuje 5 administrátorů.

Co nabízíme
· Unikátní multikulturní prostředí s neformální atmosférou spojené se smysluplnou misí celé organizace (https:///www.rferl.org), (https://cs.wikipedia.org/wiki/Svobodná_Evropa),

· Stabilní zaměstnání a rezistenci vůči ekonomickým a sociálním krizím či změnám,

· Konkurenceschopné mzdové ohodnocení,

· Příjemné pracovní prostředí v moderní budově poblíž metra Želivského,

· Možnost absolvovat odborné interní a externí kurzy,

· Smlouvu na dobu neurčitou po odpracování jednoho roku.

Balíček benefitů zahrnující:

· 20 dnů dovolené (po odpracovaných třech letech 25 dnů dovolené),

· 13 dnů zdravotního volna/sick days (13 plně placených dnů v případě nemoci),

· Volno navíc (slavíme i některé americké svátky),

· Plně hrazenou kartu Multisport,

· Příspěvek na veřejnou dopravu, příspěvek na stravu, příspěvek na letní dovolenou, penzijní spoření s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 5 %, jazykové kurzy, životní pojištění.

Náplň práce
· Implementace, rozvoj a správa infrastrukturních řešení

· Instalace, konfigurace a správa systémů a služeb na platformě MS Windows Server

· Správa Office 365, VMware, SCCM, WSUS, Microsoft Identity Manager, Microsoft Azure AD Connect, Lotus Domino

· Příprava a distribuce instalačních balíků a operačních systémů, patch management, endpoint security, PowerShell

· Správa, údržba a plánování rozvoje bezpečnostních systémů (antivirová ochrana, whitelisting a blacklisting aplikací, šifrování, mobile security, IPS)

· Monitorování provozu svěřených systémů a proaktivní řešení případných problémů a jejich prevence

· Tvorba a údržba provozní dokumentace

· Řešení bezpečnostních incidentů

Požadujeme
· Minimálně 2-3 roky zkušeností s administrací MS Windows Server prostředí

· Znalosti instalace a konfigurace Windows serverů a služeb (Active Directory, Group Policy), znalost principů TCP/IP

· Schopnost analytického myšlení

· Samostatnost, spolehlivost, preciznost, zodpovědnost, proaktivní přístup a týmového ducha

· Výhodou znalost moderní správy Windows zařízení (Modern Management, InTune, MDM, MAM)

· Znalost AJ na úrovni bežné komunikace – zašlete nám prosím Vaše CV i v AJ!

· MS certifikace výhodou

Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa, Inc.
Adresa
Vinohradská 3333/159a, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa, Inc., Nikola Rigóová