Raben Group působí na evropském trhu více než osmdesát pět let a nabízí komplexní logistické služby - smluvní logistiku, vnitrostátní a mezinárodní silniční přepravu. Pobočky společnosti jsou umístěny ve 12 evropských zemích: Česká republika, Estonsko, Maďarsko, Nizozemí, Německo, Litva, Lotyšsko, Polsko, Rumunsko, Itálie, Slovensko a Ukrajina.

V současné době hledáme kolegu, který by doplnil náš tým na pozici Dispečer/ka pro vnitrostátní dopravu. Náš nový parťák by měl být organizačně schopný člověk, který má aktivní zkušenosti na poli tuzemské silniční kamionové dopravy.

Co Vám můžeme nabídnout

  • Stabilní zaměstnání a odpovídající mzdové ohodnocení
  • Čtvrtletní odměny ke mzdě
  • Práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • Benefity ve formě stravenek a příspěvku na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Nápoje a drobné občerstvení na pracovišti zdarma

Náplň Vaší práce

  • budete plánovat a zajišťovat potřebné kapacity řidičů a dopravních prostředků na denní bázi
  • budete sledovat a řešit zlepšení procesů v kamionové dopravě
  • každodenní spolupráce se smluvními dopravci a řešení aktuálních situací
  • v systému budete zpracovávat data a aktualizovat je
  • budete komunikovat v rámci svého týmu, napříč společností, s externími dopravci i řidiči

Co požadujeme

  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • znalost práce na PC (MS Office Excel, Outlook, webové aplikace)
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • orientaci v tuzemské dopravě
  • geografickou znalost ČR
  • praxe v dopravě podmínkou
  • analytické a organizační schopnosti
  • rychlý a samostatný úsudek při řešení každodenních úkolů
  • znalost AJ na mírně pokročilé úrovni (B1)
  • týmového ducha

Společnost
Raben Transport
Adresa
Kostelec – Ostrov u Stříbra
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Dispečer, Logistik, Speditér, Disponent, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Raben Transport, Lenka Nosková
605 234 387
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.